lapsehoolduspuhkuselt tähtajaliselt tööle

  • Emme
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 8 kuud tagasi #29891 lisas Emme
Olen lapsehoolduspuhkusel ja tahan paariks kuuks tööle minna. Enne koju jäämist oli mul põhipalk ja nüüd tööandja tahab mulle teha tähtajalise lepingu tunnipalgale nii et saan lõppsummana sama raha, mis enne. Põhjendusega et nii on alati tehtud ajutiselt tööle tulevatega. Arvan, et see on mind kahjustav. Kas peaksin nõustuma või mul on õigus raiuda oma rida, et tahan põhipalka ja kõik.
Mida see muudaks mu jaoks, kui võtan tunnipalga ajutiselt vastu?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 8 kuud tagasi #29892 lisas imelik
Soovid minna tagasi tööle siis kirjutada avalduse ja tööandja peab võimaldama töö samadel tingimustel mis töölepingus kokkulepitud ei tehta mingit uut lepingut.

Mida muudaks - praegune määramata ajaks sõlmitud tööleping tahetakse teha määratud ajaga töölepinguks siis kui tähtaeg käes on sinu töösuhe selle tööandja juures lõppenud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 8 kuud tagasi #29894 lisas Maie
imelikuga ühte meelt,aga täiendavalt veel mida võiks kindluse mõttes teada. Nimelt on Puhkuseseaduses selline § 29 Lapsehoolduspuhkus ja seal lõige 3, mis ütleb,et lapsehoolduspuhkust võib kasutada ühes osas või osade kaupa igal ajal kuni lapse 3 aastaseks saamiseni.Tähendab tuleb kirjutada avaldus konkreetsest kuupäevast kuupäevani kui kaua on kavatsus tööl olla ja kõik peaks korras olema (lapsehoolduspuhkuse katkestamine).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.