Eksitav töökuulutus!?

  • urve
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #29958 lisas urve
Puutusin kokku olukorraga,kus firma töökuulutuses oli pakkumine palk alates 8000.- Töölepingusse aga märgiti 5500.- selgitusega, et muu tasu on käibelt ja mis iganes muu, Tean kyll, et lepingule alla kirjutades andsin nöusoleku selliseks palgaks aga usaldus firma vastu oli ja lootus kah. Kas tööandja vöib nii teha, nyydseks olen sealt juba lahkunud aga hoiatuseks teistele töölekippujaile tahaks kuidagi hoiatada kuna nyydseks on palgapakkumine juba alates 8500.- Kindel see, et järgmisel inimesel tömmatakse nahk yle körvade. Ja veel - töö ja puhkeajaseaduse järgi saan ma aru, et kui löunatamiseks ikka aega ei ole ega vöimalik see 1 tund ilma tööd tegemata ära toimetada, siis seda ka tööajast maha ei arvata vöi kuidas? Arvan, et see on väga levinud tööandjate poolt.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • sirts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #29976 lisas sirts
Vastas sirts teemas Eksitav töökuulutus!?
mis firmaga tegu?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Urve
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #29999 lisas Urve
Vastas Urve teemas Eksitav töökuulutus!?
Comarket

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mimm
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #30000 lisas mimm
Vastas mimm teemas Eksitav töökuulutus!?
väga hea, et teada andsid, siis teab eemale hoida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Marju
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #30006 lisas Marju
Vastas Marju teemas Eksitav töökuulutus!?
Paluksin foorumi moderaatoril antud postitus võimalusel kustutada. Põhjus on järgmine:

lugupeetud teema algataja kasutajanimega Urve töötas antud ettevõttes oktoobrist 2006 kuni novembri 2006 alguseni. Sellel hetkel oligi töötasu just selline, nagu ta kirjutas.

Novembrikuu keskel tõsteti töötajate töötasusid ja seetõttu võibki tööandja lubada kuulutuses senisest kõrgemat töötasu. Seega EI OLE tegu eksliku töökuulutusega või kellegi petmisega. Selleks hetkeks oli Teie tööleping juba lõpetatud Teie omal soovil (ehkki meie soovisime Teiega töösuhet jätkata)ning Te ei saanudki teadlik olla töötasude muutmisest.

Samuti paluksin lugupeetud kirjutajal lugeda tähelepanelikult oma töölepingut, kus on kirjas põhipalk ning lisatasu maksmise tingimused. Töötasu kaubanduses tihti kujunebki põhipalga ning käibelt makstava lisatasu summana. Nii oli kirjas ka kuulutuses: ".... töötasu koos lisatasudega..."

Mis puudutab lõunapausi mitteandmist, siis on tegu tõesti Teie õiguste rikkumisega ning antud probleem võetakse tõsiselt käsile - tegu on ikkagi raske tööga ning seadusega ettenähtud pausid peavad töötajad ka saama. Samas uurides antud konkreetset kaebust selgus, et sellel päeval olite ise allüksuse juhina tööl ning sellisel juhul oli Teie ametijuhendist tulenev kohustus töö vastavalt korraldada...

Kui on veel mingeid selgitust vajavaid punkte, palun sellest anda teada ka Teie endisele tööandjale, mitte väljendada oma pahameelt foorumites ning meie koostööpartneritele. Urve võib alati saata e-maili aadressile ning kindlasti saab ta ka ammendava vastuse.

Mina omalt poolt soovin Urvele aga rahulikku meelt ning edu uues töökohas!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • sirts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #30011 lisas sirts
Vastas sirts teemas Eksitav töökuulutus!?
Foorum on neutraalne suhtluskeskkond ja antud juhul pole kumbki väljunud viisakuse piiridest. Urvele ei saa kuidagi ette heita tema postitust siin. Tal oli selleks põhjust, vastasel juhul tema postitust siin ei oleks.

Kuid lugedes ülepakutud lugupidamisest Urve vastu ei mõista ma Marju kirjutamise mõtet.
Te kasutate samamoodi, samal eesmärgil foorumit nagu seda tegi Urve.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • to Sirts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #30014 lisas to Sirts
Vastas to Sirts teemas Eksitav töökuulutus!?
Mis sa sirts siristad, selgitused olid siinkohal väga vajalikud, on selge, et Comarketi personalitöötajat oli sellest foorumist teavitatud ning ta asus oma ettevõtet kaitsma. Kusjuures väga viisakalt ja põhjalikult. Olen ise ka ühes ettevõttes personalijuht ja andku Jumal mulle sama kannatlikku meelt, kui meie ettevõtte kohta midagi sellist peaks kuskil kajastatama...
Väga asjalik kiri, Marju:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Palk.ee
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #30017 lisas Palk.ee
Vastas Palk.ee teemas Eksitav töökuulutus!?
Kuna mõlemad postitused on põhjalikud ja korrektsed ei näe me nende eemaldamiseks põhjust. Sedavõrd põhjalikust ja tasakaalukast probleemide kirjeldusest mõlema osapoole seisukohalt on kindlasti kellelegi kasu, kasvõi teise osapoole mõistmiseks analoogsete olukordade üleskerkimisel.


Kui keegi osapooltest meie otsusega nõus ei ole, palume meiega
täiendavalt ühendust võtta e-mailil

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ann
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #31274 lisas ann
Vastas ann teemas Eksitav töökuulutus!?
Mina töötan Maximas ja ega seal ka just parem pole.Jutuks oli,et istun kaks tundi kassas ja siis puhkama,aga ma pole iial arvanud ,et pean olema seal 3-5 tundi puhkamata ja söömata.Haiguslehele jääda ka ei saa,kui gripp kallale tuleb.Lisatasud kaovad ja pean leppima miinimumpalgaga,vahet pole kas olen kaks või seitse päeva haige.Minu kaastöötajal oli liigesepõletik,käsi ei liikunudki hästi,kuid ikkagi tuli tööle,et mitte oma palgast ilma jääda.See käib üle jõu ja sellepärast andsin ka mina lahkumisavalduse.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.