Palun abi puhkusepäevade arvutamisel

  • palun abi :)
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #29997 lisas palun abi :)
mitu kasutamata puhkusepäeva mul on, kui olen töötanud 26.10-10.12.2006? (tööp 32, kalendrip 45)
Tööandja lubas mul minna palgata puhkusele, aga võibolla saab paar tasulist puhkuse päeva ka?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #29998 lisas imelik
Tasulisele puhkusele tekib õigus peale 6 kuulist tööd(14 päeva)st.,et tööandjale ei ole kohustust anda sulle tasulist puhkust kuna oled töötanud 10.12.06 kuupäevaks alles 1 kuu ja 15 päeva aga see ajavahemik(26.10.-10.12.06) on kogunud õigusliku puhkusepäevi neli.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • sain abi :)
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #30001 lisas sain abi :)
Vastas sain abi :) teemas Palun abi puhkusepäevade arvutamisel
tänan sind, imelik :)
seda ma soovisingi teada. ma arvutasin ise samuti "palgasaaja nurgakeses" on õpetus, kuid ma ei teadnud, kas arvesse võetakse vaid täiskuud või ka kuud komakohtadega (näit 2,5 kuud).
ma soovin tööandjaga läbirääkimisi pidada, mine tea, ta võib mulle ju vastu tulla.
meil on jõulukuus kõikidele töötajatele lisanädal 28-kalendripäevasele puhkusele.
mina ei pea samuti tööl olema, kuid võibolla saan temaga kokkuleppele, et kasutan 4 puhkusepäeva varem ära. tema õigus otsustada. tahtsin enne end paremini kurssi viia, mida küsima lähen. tänud veelkord.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #30002 lisas imelik
Oot oot kui dets.kuus kõik töötajad nädala tasulisel puhkusel siis pead sina kah nende hulka kuuluma st. saad puhkust siis nn. ette. Ei tohi tööandja sind palgata puhkusele saata kui teised töötajad puhkusel tasu eest.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.