tähtajalise töölepingu lõpetamine

  • maasikas
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #30074 lisas maasikas
Kui ma olen tööle võetud tähtajalise töölepinguga lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendajaks, siis kui pikk töölepingu etteteatamise tähtaeg mulle kehtib? Lepingus pole ju kirjas lepingu pikkus, seega ei saa ma ka öelda kas leping on sõlmitud aastaks või kauemaks, aga sellest sõltub etteteatamise tähtaeg. Ehk peaks siis lähtuma sellest ajast, mil ma olen asendaja töötanud, et kui olen töötanud alla aasta siis kehtib mulle 5 kalendripäevane etteteatamise tähtaeg?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #30075 lisas imelik
Vot lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendajaga on selline lugu, et juba lepingu sõlmimisel on asendajal teada - kehtivus kuni asendatava tööle tulemiseni lhp.-elt seega ei saa olla etteteatamis aega kuna asendatav võib tööle tulla kas või päevapealt.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • maasikas
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #30076 lisas maasikas
Vastas maasikas teemas tähtajalise töölepingu lõpetamine
küsimus on selle kohta, et kui mina tahan lahkuda töölt varem kui lapsehoolduspuhkusel olev töötaja tagasi tuleb, siis kui kaua mina pean sellest ette teatama. vabandan, kui küsimus oli segane eelnevalt.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #30080 lisas imelik
Üksteisest oleme valesti arusaadud, vabandan.

Kui möödunud juba aasta teie tööle asumisest asendajana siis etteteatamisaeg 2 nädalat kui möödunud alla aasta siis 5 päeva; nii on minu arusaam.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.