lahkumisavaldus

  • marilin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #30093 lisas marilin
lahkumisavaldus lisas marilin
Olen täiskohaga töötaja ja katseaega pole,aga tahan anda lahkumisavalduse töölt ja edasi mitte töötada seal firmas.Kui mul on haigusleht samal ajal enamvähem,mil lahkumisavalduse annan,kas ma saan siis lõpparve selle firmaga teha ja nõuda lõpparvet ilma seal enam töötamatta?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #30097 lisas molly
Vastas molly teemas lahkumisavaldus
lahkumisavalduse pead andma 1 kuu ette,see ei loe kas töötad see 1 kuu või oled haige

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • jada
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #30099 lisas jada
Vastas jada teemas lahkumisavaldus
natukene tapsustan, see tahendab, et tooandja peab lopetama sinuga TL ka siis, kui sa oled haiguslehel, kui sa seda nouad

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • marilin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #30110 lisas marilin
Vastas marilin teemas lahkumisavaldus
No vastavalt teie jutule,kui ma annan haiguslehe enne kui ma lähen haiguslehele ja nõuan ka lepingu lõpetamist,kas sel juhul on mul võimalik ära minna?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #30111 lisas imelik
Vastas imelik teemas lahkumisavaldus
Kuidas saad anda haigusleht enne kui haigeks jääd???

Lahkumisavalduse esitad 1 kuu ette ja kui töölepingu lõpetamise päev käis lõpetab tööandja lepingu olenamata sellest kas oled haiguslehel või tööl.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #30112 lisas Sirje
Vastas Sirje teemas lahkumisavaldus
Haiguslehte ei saa Sa enne kuhugi anda, kui see on arsti poolt lõpetatud.Siis esitad oma tööandjale või kui oled juba töölt vabstatud, siis endisele tööandjale.
Poolte kokkuleppel võib tööandja lõpetada Sinuga töölepingu ka päeva pealt. Kuid üldjuhul pead esitama tööandjale avalduse etteteatamistähtajaga 1 kuu. Kui oled haiguslehel ja Sinu avalduse järgne töölt vabastamise päev on saabunud, siis tööandja ka Sinu vabastab.Haiguslehel olemine ei anna Sulle õigust nõuda päeva pealt töölt vabastamist.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.