töölepingu lõpetamine

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #30172 lisas mari
Tere,palun abi.Ma andsin sisse lahkumisavalduse ja kuna ma ei ole katseajal,siis arvestan et kuu aega peaksin töötama.Aga kui ma nüüd jään haigeks,kas siis kui haiguslehe toon saab töölepingu päevapealt lõpetada,ilma et tööleping edasi kehtiks,kuna ma vahepeal haige olen?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • jada
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #30174 lisas jada
Vastas jada teemas töölepingu lõpetamine
võite vabalt võtta haiguslehe, tööandja peab teiega TL lõpetama ka siis kui olete haige - tähendab ka haiguslehe kehtivuse ajal(see on keelatud ainult siis kui TL lõpetatakse tööandja algatusel)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #30175 lisas imelik
Vastas imelik teemas töölepingu lõpetamine
haigusleht ei anna võimalust mingil moel töölepingu lõpetamist.

Tööleping lõpetatakse ikka siis nn. kuu ajapärast olenamata sellest kas oled haige või tööl.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hiir
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #30176 lisas hiir
Vastas hiir teemas töölepingu lõpetamine
Kui olete haiguslehel ja selle aja sees saab täis kuu aega avalduse esitamise hetkest, peab tööandja teiega lepingu lõpetama. Haiguslehte aga enne haiguslehe lõppu aga ei ole kuidagi võimalik tööandjale viia.

Küll aga on variant, et tööandja tuleb teile vastu, kui avaldate soovi varem töölt lahkuda. See on kokkuleppe küsimus - seega soovitan kõigepealt tööandjaga rääkida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 7 kuud tagasi #30177 lisas mari
Vastas mari teemas töölepingu lõpetamine
tänan abi eest.Nüüd tean kindlalt et kui mul haige aja olles kuu aega täis saab,siis saan töölt kindlalt ära.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.