Graafikujärgne töö ja kuupalk- kuidas arvestatakse norm haiguslehe puhul?

  • Natalie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #31159 lisas Natalie
Tervist!Mul on selline küsimus:Töötan graafiku alusel,aga kuupalgaga, mitte tunnitasuga.Jaanuaris on mul graafikus 176 tundi, nagu selle kuu norm ette näeb.Kuid 2.01 kuni 9.01(kaasaarvatud)olin haiguslehel.Kas iga haiguslehe päev läheb tööpäevana arvesse, ehk iga haiguslehe päeva eest väheneb kuu norm 8t.võrra? 8-st päevast, mis olin haiguslehel, tööpäevi mul oli 5 (8t.iga päev), 3 päeva pidid graafikujärgselt nagu nii vaba olema.Siis mul tuleb kuunorm 24t. suurem (3päeva x 8t.) ja need on siis ületunnid?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Tsura
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #31162 lisas Tsura
Kuunormist lahutatakse haiguslehe ajale sattunud graafikujärgsed töötunnid. Kui jaanuarikuu norm 176 ja sinu haiguslehe ajal oli sul 5 graafikujärgset tööpäeva (5*8=40), siis 176-40=136 tundi on sinu jaanuarikuu tööajanorm.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Natalie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #31163 lisas Natalie
Aga siis ju kui inimesel on graafiku järgi 8 vaba päeva ja ülejäänud päevad ta on kogu aeg tööl, millest tulebki 176t. norm ning tema haigusleht sattub just nendele samadele 8 päevadele, siis tema kuunorm ei vähene ja on 176t.?See on ju ebanormaalne...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Tsura
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #31169 lisas Tsura
Ise ju kirjutasite, et haiguslehe ajale jäid graafikujärgsed päevad???
Kui haiguslehe ajal teil graafikujärgseid tööpäevi ei pidanud olema, siis tööajanorm ei vähene. Ikka 176.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.