andke nõu

  • vifka
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #31183 lisas vifka
andke nõu lisas vifka
töötan soomes eesti firma kaudu ja pean hakkama siia tulumaksu maksma.Olen paberid korda ajanud ainult ooatn praegu verotoimistost veel protsendi paberit et palju maksma pean siin.Aga kuna mul on soome kohta magal palk on minu tulumaks siin väiksem kui eestis.Minu firma väidab et pean ülejäänud siis eestisse maksma et kokku tuleb nagu ikka 22%.On see normaalne et ma maksan siis ju tulumaksu kahte riiki.Ja ma pole ka detsembri palka kätte saanud kuigi palgapäev oli 15.Nemad väidavad et ei saa enne maksta kui ma pole nendele andnud paberit kus on määratud minu siinne tulumaksu protsent.Kas siis on õigust nõuda viivist selle eest.Ja pole ka tööle saanud,enne ei pidavat saama kui see paber olemas verotoimistost.See tähendab et istun kodus ja mitte omal soovil,kas nad siis peavad mulle selle aja eest ka midagi maksma et nagu mingit tööoote kompensatsiooni või midagi sellist.Ja kui ma olen soomes tööl eesti firma kaudu kas siis kehtived soome või eesti sedused?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • lingitan
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #31184 lisas lingitan
Vastas lingitan teemas andke nõu
Renditööjõu maksustamisest Soomes
www.emta.ee/?id=4894

Välismaine renditööjõud ja maksustamine Soomes
www.vero.fi/default.asp?path=5,40&articl...3&domain=VERO_MAIN&l anguage=FIN&index=

veel linke soome keeles:
www.koda.ee/?id=21310

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.