Kuidas käituda?

  • kristi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #31360 lisas kristi
Kuidas käituda? lisas kristi
Läksin detsembris uude töökohta tööle, kuid lepingut kohe ei tehtud. Alati kui küsisin, öeldi, et hetkel on kiire homme teeme.
Jaanuari lõpus siiski selgus, et tegemist ei ole mulle sobiva töökohaga, kuna asjad olid suht paigat ära seal ja teatasin neile telefoni teel, et enam ei tule.
Nüüd on veebruari käes ja lõpparvet pole nad senini maksnud, olen helisanud ..lubavad jälle homme teeme ära.
Tahakski teada, kas mul on mingi lootus tööinspektsiooni kaudu oma jaanuari palk kätte saada, kuna töölepingut mul ei ole?
Mida soovitate? Tänud vastajatele.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ene
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #31362 lisas ene
Vastas ene teemas Kuidas käituda?
Oleneb, mis tööd tegid, kas mingi märk jäi maha, näiteks töökäsk vms.Üldiselt on ikkagi soovitav minna tööinspektsiooni ja lugu ära rääkida, vähemalt lähevad kontrollima seda firmat. Päästad vähemalt teised töötajad, aga mine tea, ehk õnnestub ka oma raha kätte saada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Tsura
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #31369 lisas Tsura
Vastas Tsura teemas Kuidas käituda?
No natuke halvasti, et suuliselt tetasid, et enam ei tule. Isegi suulise töölepingu lõpetamine käib ikka kirjalikult. Hetkel võib tööandja ju väita, et nemad soovisid sinuga kirjalikku töölepingut sõlmida, aga sina lihtsalt ei käi omavoliliselt tööl. Vaata ette, et tööandja sinult omavoliliselt töölt lahkumise eest keskmist kuupalka nõudma ei hakka.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.