tuludeklaratsioon

  • eike
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #31489 lisas eike
tuludeklaratsioon lisas eike
Tere.Esitasin tuludeklaratsiooni,ags hsnzanetist ja tuludek. on näha et perioodil jaanuar -juuni tööandja minu pealt makse pole maksnud.Samas palka olen saand ja maksud on ka maha võetud,leping on ka olemas.Kas ma sellevõrra sain vähem raha ja kas peaksin midagi ette võtma.Mida ma saaksin teha,sest ilmselge on et tööandja makse minu pealt maksnud ei ole.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Tsura
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #31493 lisas Tsura
Vastas Tsura teemas tuludeklaratsioon
Kas sa vähem raha tagasi saad, ma ei tea, sest arvestuse aluseks on kinnipeetud tulumaks. Tulumaks on kenasti kinni peetud. Samas pensionikindlustusstaažiga on asi jama, sest seda arvestatakse makstud sotsiaalmaksu pealt.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • eike
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #31499 lisas eike
Vastas eike teemas tuludeklaratsioon
samuas aga kui firma minu pealt mingeid makse ei ole maksnud,kas siis ma ei peaks pöörduma töökaitsesse v asja üles andma.tahaks samas teada kas ma sain seetõttu suurema v väiksema summa selle tuludeklaratsiooni alusel tagasi.Maksud ju poole aasta eest maha on läinud,äkki ma saaks rohkem tagasi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • MMmimm
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #31503 lisas MMmimm
Vastas MMmimm teemas tuludeklaratsioon
Mine alustuseks oma tööandja raamatupidaja juurde ja küsi neilt, miks su tuludeklarist ei paista 1 poolaasta palk. Sest kui leping on olemas, siis peab ja palk deklareeritud olema. On võimalus, et su tööandjal polnud raha aasta alguses riigimakse maksta (väga robustne seaduserikkumine muidugi!) ja siis jäetigi äljamaks "mustaks" - kuigi see kõik tuleb kunagi välja. Samas on võimalik, et see ka raamatupidaja näpukas (kuigi väike tõenäosus).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.