pettur firma

  • triip
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31694 lisas triip
pettur firma lisas triip
selgitage kuidas sellinne asi võimalik, mul töötasu tulnud oü arvelt minu arvele aga tundub et maksuametisse pole oü mingeid makse maksnud. tuludeklarit teha ei saa kuna ma nagu polekski kuskil tööl olnud eelmine aasta 5 kuud, haigusrahasi sain miinimumi järgi, järelikult pole tööandja ka sotsmaksu maksnud või? kuigi haigekassa kehtib mul. keeruline olukord, 2 kuu palk ka saamata, tundub et firma tegeleb mingite pettustega. tahtsin küsida kas mul maksuametisse on mõtet uurima minna või kaebama, või siis võib juhtuda et pean ise veel peale maksma miskit.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31696 lisas Sirje
Vastas Sirje teemas pettur firma
Selguse saamiseks pead pöörduma oma oü raamatupidamise poole. Nad on maksnud ilmselt ainult sots.maksu miinimumi järgi, selleks et haigekassa ikka kehtiks ja kõik ülejäänud maksud on üle kandmata. Aga seda võid Sa muidugi ka Maksuametist kõigepealt küsida ja siis tööandjalt.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • rahulolev töötaja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31706 lisas rahulolev töötaja
Vastas rahulolev töötaja teemas pettur firma
kõigepealt -- loe oma leping rida realt läbi :)
siis - kui oled veel tööl selles firmas -otsusta kas lähed selle infoga firma jutule või maksuametisse (kui tahad probleemivabalt edasi töötada,siis mine firma jutule)
kui pole tööl -- siis kohe maksuametisse -- nad on maiad selliseid asju lahendama
edu :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.