Probleem

  • eerik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31851 lisas eerik
Probleem lisas eerik
asi selline kui nädala sees juhtub nii et töökohal on masina rike ja ma enam tööd teha ei saa ja tööandja annab mulle vabad päevad aga pärast pean need vabad päevad puhkepäevadel järgi tegema kas siis on mul õigus saada lisatasu või ei

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31855 lisas imelik
Vastas imelik teemas Probleem
On jah õigus.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Tsura
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31885 lisas Tsura
Vastas Tsura teemas Probleem
Oleneb, kuidas asi vormistatud on. Mina teeks nii, et võtaks töötaja nõusoleku töötamiseks puhkepäevadel, mille kompenseeriksin vabade päevadega (masina remondi aeg). Töö eest puhkepäeval maksaksin põhipalka.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • e
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31925 lisas e
Vastas e teemas Probleem
asi selles ongi et tööandja ütles et homme pole vaja tööle tulla ja kui tööle tulime siis ütles et nüüd olete laupäeval tööl teete vaba päeva tagasi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • m
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31945 lisas m
Vastas m teemas Probleem
arvan, et ametlikult tal sellist õigust pole, aga kui ta teeb Teiega sellekohase lepingu, siis küll. Kogu põhjus, et miks maksaks minna tööle vabal päeval on mitte tööandjaga tülli minna. Ma soovitan, et alati kui tekib olukord, kus saad keset nädalat koju, siis selgita ka välja, mis on tagajärjed. Ja kui ta ütlebki juba seda "remondi "päeval, siis saad selgitada, et nii pole aus. Või mida iganes, igatahes tagantjärgi on kõik targad, aga ma usun, et see Teid ei aita.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.