haiguslehel ja lahkumisavaldus.

  • Rimma
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31915 lisas Rimma
Jäin haiguslehele ja haiguslehel olles sain aru, et pean töökohta vahetama(tervislikel põhjustel).Andsin haiguslehel olles avalduse töösuhte lõpetamiseks, avalduse järgi pidi leping lõppema 08.03.2007a aga olen ikka veel haiguslehel.Kas tööandjal on õigus tööleping lõpetada ennem kui haigusleht lõpeb.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • peeter
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31917 lisas peeter
Vastas peeter teemas haiguslehel ja lahkumisavaldus.
Sama probleem natuke teisest vaatenurgast. Töötaja andis lahkumisavalduse ja siis võttis haiguslehe. Kas tohib töölepingu lõpetada avalduse kuupäeval või tuleb ära oodata haiguslehe lõpp. Kust ma saan kontrollida, kas haigusleht pole vahepeal ära lõpetatud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31918 lisas imelik
Vastas imelik teemas haiguslehel ja lahkumisavaldus.
Mõlemale
Tööleping tuleb lõpetada ettenähtud kuupäeval ei tohi ja ei pea ootama töövõimetuslehe lõppu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Rimma
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31920 lisas Rimma
Vastas Rimma teemas haiguslehel ja lahkumisavaldus.
Kui tööleping lõpetatakse, siis kuidas jääb haiguslehega. Kas seda makstakse ka ainult töölepingu lõpetamise kuupäevani, isegi kui olen haiguslehel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31921 lisas imelik
Vastas imelik teemas haiguslehel ja lahkumisavaldus.
Jah

Ajutise töövõimetuse hüvitis on rahaline kompensatsioon, mida haigekassa maksab töövõimetuslehe alusel kindlustatud isikule, kellel jääb töö- või teenistuskohustustest või majandus- või kutsetegevusest ajutise vabastuse tõttu saamata isikustatud sotsiaalmaksuga maksustatav tulu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.