Tööl kahes kohas

  • Elli
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31938 lisas Elli
Tööl kahes kohas lisas Elli
Meile tuli töötaja osalise ajaga tööle, saab kuus 500 krooni bruto.Samas on tal põhitöökoht olemas. Kuidas maksustan tema palga, ise ta väidab, et saab meilt alla 2000 krooni ja palk ei kuulu maksuastamisele.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31941 lisas molly
Vastas molly teemas Tööl kahes kohas
küsi tema käest kas tal on selles teises töökohas tehtud avaldus maksuvaba (2000.-) tulu arvestamise kohta. kui on siis võtad tulumaksu alates 1.-.kui ta teeb teile selle avalduse,siis jah ei võta tulumaksu,kahes kohas sellist avaldust olla ei saa,kui on, siis hakkab hiljem tulumaksu juurde maksma

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • elli
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31943 lisas elli
Vastas elli teemas Tööl kahes kohas
Aitäh Molly, nii ma tegingi ja avalduse ta mulle kirjutas, kuigi hoiatasin, et ta peab järgmisel aastal juurde maksma. Ta teab ka, et on oma pöhikohal maksuvabstuse saanud, aga ei saa vist aru. Ok, minul on paber olemas, aga inimlikust seisukohast võttes proovin talle veel seletada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • m
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31946 lisas m
Vastas m teemas Tööl kahes kohas
tegelikult ma tean kohe kindlasti, et selle ta järgmine aasta tagasi peab maksma, sest mul juhtus sarnane juhus, aga siis mind ei hoiatatud ja ma ei kirjutanud ka kusagil avaldust, kuigi mõlemad tööandjad olid teadlikud, et ma mõlemas kohas töötan. Ettevõtte jaoks tõesti siis enam ei loe kui avaldus olemas.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31952 lisas molly
Vastas molly teemas Tööl kahes kohas
räägi temaga veel ja seleta,et maksuameti andmetesse jooksevad kõik tema summad kokku
ja terve aastaga teeb see ju 12x500=6000.- mille pealt pole tema tulumaksu maksnud,ta peab tm juurde maksma 1320.-

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Urve
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31959 lisas Urve
Vastas Urve teemas Tööl kahes kohas
Tegelikult ju võib olla ei peagi juurdemaksma, sest kui on lisa tulumaksuvabastus laste arvu, vabatahtliku kogumispensioni, laste koolitusrahade, eluasemelaenuintressise vms. näol, siis tegelikult saab äkki hoopis tagasi selle mida praegu maksaks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31960 lisas sirje
Vastas sirje teemas Tööl kahes kohas
Tegelikult saab töötaja kirjutada ikka ainult ühe avalduse ja ühele paljudest tööandjatest tulumaksuvaba min. rakendmaise kohta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.