kuidas lõpetada töösuhe?

  • Heli
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31985 lisas Heli
Töötajal sai vaevalt katseaeg läbi, kui ta totaalselt muutus, hakkas kõiki käsutama ja personali hulgas tühjast tüli tegema. Võimalik, et see tulenes kodustest probleemidest, aga see ei peaks tööd nii väga mõjutama. Nüüd on asi juba nii kaugel, et ta näitab üles ka allumatust minu suhtes ja teeb tööd oma äranägemise järgi, kuidas ise õigeks peab. Kaupluse juhatajana olen viidud nii endast välja, et tahaks temaga päevapealt töölepingut lõpetada. Kõik teised müüjad on ka tema vastu...
Aga millise paragravi alusel saan ma seda lepingut lõpetada? Ei tahaks talle mingeid hüvitusi ja kompensatsioone küll juurde maksta, ta on nii palju paksu pahandust meie tavalisse ja vaiksesse poeellu toonud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #31988 lisas imelik
Vastas imelik teemas kuidas lõpetada töösuhe?
Esiteks võiks proovida poolte kokkuleppel §76, lõpparve(saamata töötasud+kasutamata puhkuse eest hüvitis) tuleb ikka maksta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Merje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 4 kuud tagasi #32008 lisas Merje
Vastas Merje teemas kuidas lõpetada töösuhe?
On võimalus lõpetada ka tööleping vastavale ametikohale mittesobivuse alusel, usalduse kaotusega jms. Kõige loogilisem oleks küll jõuda poolte kokkuleppeni, sest kui töötaja ei ole nõus muude otsustega, siis võib ta kaevata töövaidluskomisjoni ja saada veel kopsaka hüvitise pealekauba.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.