Konfidentsiaalsus tasu maksmatta

  • Toomas
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 3 kuud tagasi #32257 lisas Toomas
Nimelt ei ole raamatupidaja arvestanud minu palga sisse konf. tasu mis lepinguga on ette nähtud ja seda juba 2006-nda aasta algusest saadik. Avaldasin soovi selle välja maksmist mulle. Palga seadus § 35. Tööandja vastutus palga maksmise või ülekandmisega viivitamise eest

Palga maksmisega või töötaja pangakontole ülekandmisega viivitamise eest maksab tööandja töötajale iga viivitatud päeva eest viivist 0,5% maksmisele või ülekandmisele kuulunud palgast.

Kuna see on osa palgast siis peaks ju sellel osal ka viivis jooksma. Raamatupidaja punnis pikalt vastu ja lõpuks sunniti teda lihtsalt ülemuste poolt see raha välja maksma aga ta tahab et ma avalduse kirjutan et ma ikka tahan seda raha saada ja seletuse selle kohta et miks ma varem seda raha ei nõudnud. Kas pean avalduse kirjutama ja seletust andma või ei pea.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 3 kuud tagasi #32258 lisas .
Kas see summa on lepingus kirjas, mis oleks tulnud maksta? Kui nii, siis on see raamatupidaja poolt lihtsalt tähelepanematus ja sina ei pea rohkem mingit avaldust ega seletust kirjutama. Töötaja ei pea kirjutama avaldust, et soovib lepinguga ettenähtud palka saada :-D. Saada raamatupidaja puu taha järelemõtlema. Ja viivise alla käib sel juhul ka.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 3 kuud tagasi #32259 lisas mi
Jah, täpp kirjutab õigust! Ei pea sa ühtegi avaldust seklleks kirjutama, kui tasu maksmine su lepingus kirjas on.
Viivise kohapealt nii palju, et seda peab arvestama NETO-tasust, et summast e. maksmisele või ülekandmisele kuulunud summast (st lepingus olevast summast maksud maha ja see number, mis sinu pangakontole peaks laekuma).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 3 kuud tagasi #32260 lisas Sirje
Vastas Sirje teemas Konfidentsiaalsus tasu maksmatta
Sa ei pea oma lepingujärgset raha küsima.Antud juhul peab seletuse kirjutama raamatupidaja, kui tööandja seda nõuab, mitte aga Sina.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Toomas
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 3 kuud tagasi #32300 lisas Toomas
Vastas Toomas teemas Konfidentsiaalsus tasu maksmatta
Kas viivistelt arvestatakse ka tulumaks maha. Avalduse küll kirjutasin sest meie raamatupidaja on nii haige inimene et nõuab iga asja kohta avaldusi. Viiviste summa oli nii naljakalt väike. Tutvustaks keegi lähemalt seda viiviste arvutus käiku. Sai tehtud excelis mingi valemiga tabel aga kas see on õige ei ole 100% kindel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.