isikukaardid

  • Summ
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 3 kuud tagasi #32286 lisas Summ
isikukaardid lisas Summ
palun abi isikukaardi täitmisel, selle taga on lahter puhkused: kuhu ma märgin ära puhkusele mineku ja tuleku, liigi alla - vist...et korraline, aluseks käskkirja nr-i, aga see koht...mis vahemiku eest, kas sinna tuleb märkida ära lihtsalt näiteks aasta arv (eelmise aasta eest) või kuidas? Ette tänades

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 3 kuud tagasi #32287 lisas Maie
Vastas Maie teemas isikukaardid
Puhkuse arvestust alustatakse tööle tuleku kuupäevast. Näit. tuli tööle 04.03.2006, puhkust on ettenähtud 28 kal. pv. ja nii ta ka puhkas.Ajavahemiku lahtrisse tuleks sel juhul kirjutada 04.03.2006 - 03.03.2007.s.t. 1.a.
Juhul aga kui töötaja puhkas näit. 14 kal.pv.
olen mina teinud sellise arvestuse
14 : 2,33(etten.puhkusepv. 1 kuus)= 6,01
s.t. 6 kuu ja 3 pv. eest(0.01 *30pv)
Nüüd kirjutaksin ajavahemiku lahtrisse
04.03.2006 - 07.09.2006 (04.03.06+ 06k03pv).
Olgugi, et olen taolist arvestust kasutanud aastaid ja pretensioone pole olnud ootame ehk võtab keegi veel sõna. Jõudu!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 3 kuud tagasi #32290 lisas molly
Vastas molly teemas isikukaardid
nagu Maie ütles puhkuse periood algab tööletuleku kuupäevaga näit.27.04.2005 tuli tööle puhkas 2006 a 28 päeva 01.07.-28.07.2006
siis lahtrisse ajavahemiku eest kirjutad -
27.04.2005-26.04.2006
tänavu kirjutad sellesse lahtrisse 27.04.2006-26.04.2007.
kui ei puhka tervet puhkust tänavu, näit puhkab 20 päeva, siis paned ikka sama perioodi 27.04.2006-26.04.2007.kui võtab puhkust näit 10 päeva veebruaris 2008 siis 8 päeva eest paned sama perioodi ja 2 päeva eest juba uue 27.04.2007-26.04.2008 st.sai 2 päeva juba järgmise perioodi eest.mina pean arvestust nii, perioodi ei poolita osalise puhkuse puhul sel pole mõtet

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 3 kuud tagasi #32292 lisas Maie
Vastas Maie teemas isikukaardid
Jään siiski oma arvamuse juurde,sest juhul kui töötaja lõpetab töölepingu on mul isikukaardi peal selge pilt puhkusehüvituse kohta.
Minu meelest peavad kaks lahtrit omavahel sobima,aga molly näite puhul ei ole ajavahemiku lahter õige.Kõigil muidugi oma meetodid. Jõudu!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Paula
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 3 kuud tagasi #32293 lisas Paula
Vastas Paula teemas isikukaardid
Iga ühel oma variant, aga Molly asi on selgem nii teen ka mina. Maiel segasem.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 3 kuud tagasi #32294 lisas Maie
Vastas Maie teemas isikukaardid
Kahjuks pean teatama,et just mõned tunnid tagasi oli mul au vastu võtta tööinspektor-jurist (käis kontrollimas) ja ma kasutasin juhust ,et täpsustada puhkuse arvestust. Vastus oli selline,et nii nagu mina arvestan nii tulebki arvestada ja muu variant ei sobi,sama põhjendusega,et 2 lahtrit peavad klappima s.t ajavahemiku lahtrit tuleb muuta vastavalt puhatud päevadele, mitte kuidagi teisiti. Teavitasin, sest arvasin,et kellegil võib äkki asja vastu huvi olla.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 3 kuud tagasi #32302 lisas molly
Vastas molly teemas isikukaardid
ei vaidle Maiele vastu.minul käis tööinpektsiooni jurist paar kuud tagasi ja tema jagas minu arvamust, ise käisin aasta või paar tagasi koolitusel (kahjuks ei tule selle koolitaja ,väga tuntud ,nimi meelde) kus õpetati just niimoodi arvepidamist.ma niimoodi harjunud ja teen nii edasi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.