2 töökohta ja x-tee

  • K.
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 3 kuud tagasi #32335 lisas K.
Hakkasin just x-tees vaatama mulle tehtud sm väljamakseid. Käin tööl 2 aastase kõrvalt. Vaatasin, et seal oli kajastunud ainult teise firma (mitte siis põhikoha) mulle tehtud maksed ning sots.ameti oma (mingi 660.-, saan lapserahasid 900.- kuus, see kuidagi sellega seotud?) ei jaga üldse matsu lahti, miks pole seal näha põhitöökha andmeid (sealse palk on alla miinimumi). Seletage lollile lahti, mis värk on ja palun sõimama mitte hakata! Kas tõesti pole see firma, kus nn põhikohaga töötan, mind ametlikult üldse kuskile kirja pannud?(palk sealt tuleb ikka kontole ja firma nimeliselt kontolt). Tänud vastajatele

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 3 kuud tagasi #32336 lisas imelik
Vastas imelik teemas 2 töökohta ja x-tee
Oma tööandjate poolt maksuametile deklareeritud andmeid saad vaatata läbi internetipanga E-Maksuametist rea alt - TSD väljamaksete kokkuvőtted .

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • k
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 3 kuud tagasi #32361 lisas k
Vastas k teemas 2 töökohta ja x-tee
sealt ma nagu asja üldse vaatama hakkasingi! Lihtsalt, tekkis küsimus, kas on see normaalne kui seal üht firmat üldse hetkel näha pole? teevad korra aastas oma maksed vms?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 3 kuud tagasi #32363 lisas imelik
Vastas imelik teemas 2 töökohta ja x-tee
Kui sellel maksuameti lehel ei kajastu tööandja ja tema poolt esitatud andmed siis järeldan, et tööandja ei deklareeri ja ei esita väljamakseid TSD-l maksuametile.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.