Töölepingu lõpetamine

  • Henri
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32473 lisas Henri
Olen katseajaga tööl ja tahan töölt ära tulla ja kirjutasin lahkumisavalduse.Siit ka küsimus,et millal ma pean lõpparve saama,kas kohe või nn palgapäeval

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Miina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32474 lisas Miina
Vastas Miina teemas Töölepingu lõpetamine
§ 74. Kande tegemine tööraamatusse ja lõpparve maksmine
(2) Tööandja on kohustatud andma töötajale tööraamatu ja maksma lõpparve töölepingu lõpetamise päeval. Kui töötaja töölepingu lõpetamise päeval tööraamatut või lõpparvet vastu ei võtnud, on tööandja kohustatud andma töötajale tööraamatu nõude esitamise päeval ja maksma lõpparve viie kalendripäeva jooksul, arvates nõude esitamisele järgnenud päevast.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32475 lisas imelik
Vastas imelik teemas Töölepingu lõpetamine
Katseajal teatab töötaja lahkumise soovist ette 3 kalendripäeva ja lõpparve pead saama kätte viimasel tööpäeval st. töölepingu lõpetamise päeval.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • teet
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32480 lisas teet
Vastas teet teemas Töölepingu lõpetamine
Kas töövaidluskomisjonis saab ka vaidlustada töövõtulepingu.Nimelt on mul igakuine töövõtuleping,aga minu töös on kõik nii öelda töölepingu tunnused on olemas.Iga kuu vorbitakse uus töövõtuleping

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32482 lisas imelik
Vastas imelik teemas Töölepingu lõpetamine
Igaljuhul saab töövaidluskomisjoni poole pöörduda, sest töösuhtes eeldatakse, et on sõlmitud tööleping ja tööandja peab siis tõendama vastupidist(et tegemist võlaõigusliku lepinguga).
Kui teil ilmselged töölepingulised nähud siis ei teki teil ka probleeme nõudmisega tvk-s nn. töövõtulepingu tunnistamiseks töölepinguks siis juba tagasiulatuvalt.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.