tööleping

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32570 lisas mari
tööleping lisas mari
lugu selline .töötan ühes koolis kuuendat aastat, diplomit pole, direktor ütleb, et aastase töölepinguga, ise lepingut näinud pole ja ei tea millal algas see aasta ja millal lõpeb.Uuest aastast toimub koolis töö ümberkorraldamine, osadele õpetajatela anti kätte koondamised, kas minul on ka õigus koondamisele, koondamistasule ja seejärel töötuskindlustusele

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • lepatriinu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32575 lisas lepatriinu
Vastas lepatriinu teemas tööleping
täitsa jama olukord sul siis. ma vaatan, et keegi ei vasta ning püüan nati leevendada su muret, kuigi ma ei ole antud küsimuses pädev.
loodame, et keegi targem võtab ehk vedu, seega...
1. miks sul ei ole töölepingut? tundub, et sinuga on sõlmitud (seega suuliselt)igaks uueks õppeaastaks uus tähtajaline leping.
oohh... teg oleks päris palju küsimusi siin nii palju nüansse. usun, et töötad maakoolis ja kõik tunnevad üksteist ja...
soovitaksin pöörduda Tööinspektsiooni või maakonna haridusosakonda (kui selline instants olemas) aga ise pöörduksin kohe haridusministeeriumi või tee kirjalik (võib meili teel) õiguslik järelpärimine õiguskantsler Jõksile.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32576 lisas mari
Vastas mari teemas tööleping
aitäh lepatriinule lohutamise eest

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • lepatriinu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32577 lisas lepatriinu
Vastas lepatriinu teemas tööleping
jäta mulle oma tel nr meili peale ja kellajad millal sobib helistada. olen saadaval kuni k 16. julgelt!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.