raseda vallandamine

  • Kaire
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32593 lisas Kaire
raseda vallandamine lisas Kaire
Mul selline mure, et juba töötamise algusest saadik ei ole ma ülemusega läbi saanud. Ta heidab mulle ette kõike kuidas ja mida teen. Asendan lapsehoolduspuhkusel olevat isikut.
Nüüd olen ka ise rase. Kardan, et kui ta seda teada saab, siis teeb ta kohe kindlasti nii, et annab mulle käskirja ja vallandab mind Tööinspektsiooni nõusolekuga, sest tema juba oma jonni ei jäta ja jätkab kindlasti niikaua kui on saavutanud enda võidu.
Küsimus selles- et milliseid toetusi on Eesti riigil töötuks jäänud rasedale?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kata
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32595 lisas kata
Vastas kata teemas raseda vallandamine
Saad ennast töötuna arvele võtma.
Kahjuks on sinust lahtisaamine ülilihtne - tuleb vaid lapsehoolduspuhkusel viibiv isik, keda sa asendad, tööle kutsuda. Kasvõi üheks päevaks. Ja sellega seoses lõppeb sinu tööleping ka ilma tööinspektsiooni nõusolekuta. Seda juhul kui sinu tööleping on tähtajaline ja kehtib kuni asendatava tööletulekuni.
Kui soovid seal võimalikult kaua töötada, siis ära räägi oma rasedusest nii kaua kui võimalik.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Aga
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32603 lisas Aga
Vastas Aga teemas raseda vallandamine
Kas rasedal ei ole õigus töötuskindlustuse hüvitisele?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32610 lisas imelik
Vastas imelik teemas raseda vallandamine
On ikka kui ta vastab nõuetele.

Kes saavad töötuskindlustushüvitist?
www.tootukassa.ee/index.php?lang=est&pages_ID= 9&menus_ID=2&active_link_ID=2&active_link_ID=7&mark=0

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kairi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32612 lisas Kairi
Vastas Kairi teemas raseda vallandamine
Ühesõnaga: ei saa midagi teha kui vormistatakse lapsehoolduspuhklusel olev töötaja tööle 1ks päevaks? Seda peaks ju tõestada saama? Appi kas ma oma murega üksi? Ja kui ma ennast võtan töötuna arvele, siis tegelikult ma ei ole ju aktiivne tööotsija:( Seega ma ei saa ka kindlasti töötuhüvitist.
Andke nõu, mida teha...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kairi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32616 lisas Kairi
Vastas Kairi teemas raseda vallandamine
Ühesõnaga: ei saa midagi teha kui vormistatakse lapsehoolduspuhklusel olev töötaja tööle 1ks päevaks? Seda peaks ju tõestada saama? Appi kas ma oma murega üksi? Ja kui ma ennast võtan töötuna arvele, siis tegelikult ma ei ole ju aktiivne tööotsija:( Seega ma ei saa ka kindlasti töötuhüvitist.
Andke nõu, mida teha...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Aga
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32617 lisas Aga
Vastas Aga teemas raseda vallandamine
Miks mittetööotsija? Ega rasedus pole jääv nähtus, tööhõiveametis saab riigipoolset koolitust ja arvan, et ehk on see tulevikus abiks. Sama tööandja juurde Sa ju nagunii ei läheks peale lapsehoolduspuhkust tagasi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32621 lisas imelik
Vastas imelik teemas raseda vallandamine
Kaire/Kairi

Tööle minnes teadsid, et oled tööle võetud asendajaks - ei tee keegi sulle liiga, sest vabatahtlikult võtsid töö selliste tingimustega vastu.

Üheks päevaks lapsehoolduspuhkusel olija tööle tulemisel pole kah midagi ebaseadusliku, sest nemad võivad käija nii kuidas tahavad kuni laps saab 3 aastaseks - täna mõtlen, et lähen õige tööle tagasi aga homme otsustan, et ei veel vara ja jään uuesti lapsehoolduspuhkusele.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.