suur väsimus, aga puhklust ei saa

  • kh
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32681 lisas kh
Mis ma tegema peaks, kui mul on nii suur väsimus, et ei jõua kohe, aga puhkust ei saa ennem kui paari kuu pärast ja haige olla ka võimalik pole. Olen haige olnud, aga ülemus ütleb, et küll ma hakkama saan ja põhimõtteliselt pole võimalik kodus olla, kuna pean kogu aeg kohal olema. Isegi haigest peast. Aga nüüd on nii suur väsimus peal, et ei jõua kohe keskendudagi. Mis ma tegema peaks?
Suht isiklik küsimus vist:D

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • lepatriinu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32682 lisas lepatriinu
Vastas lepatriinu teemas suur väsimus, aga puhklust ei saa
JALAMAID PEREARSTI MANU! sul stress ja egas siis debrekas ka anna kaua oodata. sa oled ju kurnatud!!!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • lepatriinu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32683 lisas lepatriinu
Vastas lepatriinu teemas suur väsimus, aga puhklust ei saa
sorry, ei olnud mõtet solvata egas ma arst ole et diagnoosi panna... ürita ülemusega kokkuleppel saada

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kh
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32684 lisas kh
väga hea on kuulata sellist soovitust. Lihtsalt meil tööjuures hetkel kiire aeg ja see ei tuleks kõneallagi. Sest kui küsin poolt või veerandit päeva vabaks saan juba sellise moraali kaela. Ülemuse arust pole stressi olemas, vähemalt peale tema ei saa seda keegi põdeda. Aga ma juba tunnen, et olen lasnud mitu päeva niiviisi, et tulemusi ei tule ja ise ka juba endaga rahul pole. Temale ei julge aga rääkida, muidu saan veel temalt moraali juurde ja viimanegi piisk tööisu kaob...
Kas keegi pole proovinud mingit muud lõõgastumist, mis annab kergelt energia tagasi?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • M
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32685 lisas M
Kahjuks pole sellist asja olemas..saad energia tagasi aga kahjuks on see energiakadu ka kiire tulema.
Endal suht sarnane situatsioon tööl, haige ei saa olla..ja nüüd igasugused tervisehädad käes.
Siiski soovitan, võta haigusleht ja ole kodus. Kui ülemus kärgib, tee talle selgeks, et haigena on su tulemused kehvemad ja sa ei suuda panustada palju tahaks. Keegi ju ei sunni töötajat tööle kui too on operatsioonilaual näiteks.
Edu Sulle!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • rmp
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32689 lisas rmp
Kui haiguslehte pole võimalik võtta, siis ei jää muud üle, kui saba selga ja apteeki, midagi turgutavat peaks sealt ikka leidma :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Urve
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 kuud tagasi #32696 lisas Urve
Olenevalt asukohast on üks variant näiteks mingi sanatooriumi lõõgatus, naisele , mehelik mees või mis iganes pakett.Olgu siis kolm tundi või nädalavahetus. Mina käisin üks õhtu infrapunane saun, piimavann ja massaazitool 3 tundi ja täielik kaif. 290 krooni ja järgmine hommik andsin tööle hoopis teise hooga.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.