jälle puhkusejuttu

  • mujer
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 1 Kuu tagasi #32916 lisas mujer
jälle puhkusejuttu lisas mujer
Tere,
Eespool oli midagi analoogset, aga mitte päris lõpuni.Kui olen tööl teist tööaastat,eelmisest aastast jäi saamata 7 päeva ja nüüd kavatsen töölt ära minna? Kuidas siis minu puhkusehüvitis arvutatakse? Kas 28+7 nagu mulle soodne või taas tööl oldud kuude arv korda 2,33? Nagu tööandjale kasulik?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 1 Kuu tagasi #32917 lisas imelik
Vastas imelik teemas jälle puhkusejuttu
Töölepingu lõpetamisel saab töötaja lõpparve milles sees ka KASUTAMATA PUHKUSE EEST HÜVITIS st. nii mitme töökuu eest puhkust oled välja teeninud nii mitme kuu eest ka saad hüvitis midagi pole valida kummale kasulikum. Kui teil aastapuhkus 28 klp siis iga töökuu eest on väljateenitud 2,33 klp(28/12).

Kui teada tööle tulemise kuupäev, lahkumise kuupäev, puhkusepäevi mitu olnud, aasta puhkus ja kas oldud palgata puhkusel võiks ka öelda palju on kasutama puhkusepäevi on.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mujer
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 1 Kuu tagasi #32962 lisas mujer
Vastas mujer teemas jälle puhkusejuttu
Tänud vastamast. Eks ma selle "kasu " all pidasin silmas seda, et lootsin saada eelmise aasta 7 päeva ja käesoleva , jooksva tööaasta eest veel 28 päeva. See siiski oleks ette andmine,saan ma nüüd aru. Olen senini tööl olnud süsteemis, kus alati kollektiivpuhkus ja pole kunagi huvi tundnud kuidas ja miks. Nüüd aga hoopis teises sfääris ja graafikuga töö pealegi. Arvestused käivad vist ikka sarnaselt "teistele"
Tööle asusin 12.dets.05 ja lõpetan 24.juuni 07.
Kätte sain 2006 aastal puhkust 21 päeva.Rohkem mitte midagi pole olnud.
Kas puhkuseavaldus tuleb igal juhul kirjutada(omanik palus)kuigi lahkun ?
Ette vabandades lollide küsimuste pärast. Ja tänades hüva nõu eest.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 1 Kuu tagasi #32963 lisas Sirje
Vastas Sirje teemas jälle puhkusejuttu
Oled välja teeninud kogu perioodi eest s.o. 18 töötatud kuu eest 42 kp. Puhanud oled 21 päeva ja kasutamata on seega 21 kp.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.