ei saa lapse koolilõpuaktusele,on seadust abiks?

  • mujer
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 1 Kuu tagasi #32971 lisas mujer
Laps lõpetab keskkooli (lisaks veel medaliga -st.tänatakse ka vanemaid) Emal aga graafikujärgne tööpäev, ka eelmine päev. Esitatud lahkumisavaldus aga tööandja ei lase varem ära.
Ütleme nii, et väga väike kollektiiv ja teine töötaja (kes võiks asendada) tööandjaga rohkem seotud kui ainult tööalaselt. Mida soovitate?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 1 Kuu tagasi #32973 lisas Sirje
Sellisest tööandjast kuulen küll esimest korda. Esita siis palgatapuhkuse avaldus, mida muidugi tööandja ei pea rahuldama. Aga ehk saavutate siiski kokkuleppe.
Meil on kollektiivlepinguga ette nähtud kolm vaba päeva.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • anne
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 1 Kuu tagasi #32975 lisas anne
Olen olnud raamatupidaja-personalitöötajana täpselt samas olukorras, kus aktusele kulumud 3 töötundi istusin järgmisel päeval tagasi. Tuleb välja, et selliseid tööandjaid on rohkem kui üks. Ärimaailmas on firmajuht jumal, kes teeb, mida tahab. Selliste juurest tuleb ruttu põgeneda.
Soovitus küsijale: Räägi perearstile jutt ära ja ta annab Sulle töövõimetuslehe pikemaks ajaks kui aktus. Saad sellel ajal rahus ka uut töökohta otsida

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mujer
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 1 Kuu tagasi #32976 lisas mujer
Tänud kõige eest. Eks see "kaikavedamine" solvumisest tuleb, et ära lähen. Siiani olen ikka haigena tööl olnud või oleme saanud vahetatud.
Väga väike koht,seetõttu pisut diskreetne olukord. Sisetunne ütleb, et küll ma ikka lähen lõpetamisele... Tänud veelkord!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kata
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 1 Kuu tagasi #32979 lisas kata
Täpselt nii teegi - lihtsalt mine ja kõik. Teha ta sulle midagi ei saa, ka heade suhete hoidmine sellise ahvist tööandjaga ei ole enam oluline, kuna niikuinii lahkud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.