probleemid puhkusega

  • maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 1 Kuu tagasi #33184 lisas maie
on tavaline tööleping.talvel külmaga ei saanud me 3kuud tööd teha,istusime kodus-valmis muidugi vajadusel kohe tööle minema.kuupalk maksti täies ulatuse välja.nüüd suvel on soov natukeseks korralisele puhkusele minna.ülemus ütles et tervet puhkust ei saa anda kuna suvekuudel on jubedalt palju tööd aga 2näd.saab ikka.nüüd on soov seda saada aga ülemus ütleb et puhkust saad aga puhkusetasu mitte sest olime talvel kolm kuud niigi kodus ja palk jooksis.puhkusegraafikut meil firmas pole ja ülemus ütleb et avaldust ka vaja kirjutada pole.mina pole aga sellega nöus.tööseisak 3kuud polnud ju töötajate süül.mida ette võtta ja kas ülemus vöib nii teha.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • naljakas küll
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 1 Kuu tagasi #33185 lisas naljakas küll
Vastas naljakas küll teemas probleemid puhkusega
Mis osa sulle rmp.ee vastustest ei meeldinud, et nüüd esitad siia küsimuse teise foorumi vastused küsimuse lisana?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 1 Kuu tagasi #33186 lisas maie
Vastas maie teemas probleemid puhkusega
rmp.ee-s küsisin küsimuse ja täpsustain veel küsimust.siin foorumis ei tsiteeri ma kedagi vaid kordan oma küsimust lihtsalt täpsemini.ei ole kedagi solvanudega öelnud et mulle midagi ei meeldi,lihtsalt arvasin et äkki siin foorumis käijatest ei loe mõned rmp.ee foorumit ja nii saaksin rohkem arvamusi kui esitan oma küsimuse ka siin.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.