Puhkusetasu tasaarveldus

  • Ann
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 3 nädalat tagasi #33260 lisas Ann
Olen pedagoogilisel tööl. Puhkus algas 25.juuni ja puhkusetasu maksti õigeaegselt välja. Juuni töötasu saan juuli alguses ja lisaks lisatasu lõputööde juhendamise ja retsenseerimise eest. Raamatupidaja väidab, et tema puhkusetasu tasaarveldust selle lisatasu pärast ei tee, sest see makstakse välja juunikuu eest, millal toimusid tööde kaitsmised ja see puhkusetasu arvutati ju detsember-mai. Samas toimus lõputööde juhendamine-retsenseerimine reaalselt ajavahemikus detsember-mai. Lõputööd tuli esitada 15.mai (mil siis lõppes minu, kui juhendaja töö). Raamatupidaja väidab, et oluline on lõppresultaadi ehk kaitsmise kuupäev(19.juuni). Mis on õige?
P.S. Juhendajaks on kinnitatud ka käskkirjaga eelmise aasta novembrist alates (ajavahemikku peal ei ole)
Tänan vastuste eest!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 3 nädalat tagasi #33261 lisas imelik
Vastas imelik teemas Puhkusetasu tasaarveldus
Ei peagi puhkusetasu ümber arvutama.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • empty
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 3 nädalat tagasi #33264 lisas empty
Vastas empty teemas Puhkusetasu tasaarveldus
Kui käskirjas pole ajavahemikku, siis pole sul midagi siin arutada/oletada, millal lõppes sinu kui juhendaja töö. Järelikult jääb 19.juuni, nagu raamatupidaja ütles.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ann
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 3 nädalat tagasi #33268 lisas Ann
Vastas Ann teemas Puhkusetasu tasaarveldus
Samas leidsin seadusest, mis minu arvates peaks siiski võtma selle lisatasu arvesse? Või saan asjast valesti aru?
§ 2. Päevatasu arvutamise alused
(4) Päevatasu arvutamisel võetakse lisatasu ja preemia arvesse ajavahemiku eest, mil see teeniti, mitte väljamaksmise aja järgi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 3 nädalat tagasi #33270 lisas imelik
Vastas imelik teemas Puhkusetasu tasaarveldus
Kui lisatasu oleks makstud välja dets.-mai kuude sees siis läheks lisatasu puhkusetasu arutamisel arvesse.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ann
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 nädalat tagasi #33279 lisas Ann
Vastas Ann teemas Puhkusetasu tasaarveldus
Aga öeldaksegi ju, et ei sõltu väljamaksmise ajast, vaid töö sisulise tegemise ajast. Kui mai eest välja makstaks, siis läheks ju nii või teisti puhkusearvestusse, sest hõlmab seda 6 kuud. Ei saa lihtsalt selle §2(4)mõttest siis aru. Äkki tooks mõni praktik näite... huvitama hakkas.
Võibolla ma tõesti eksin, ei ole ju raamatupidaja:)
Tänud imelik!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.