Puhkusetasu palga säilitamisega

  • Liina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 nädalat tagasi #33340 lisas Liina
Küsimus selline, vastavalt puhkusetasu arvestamise korrale tuleb neile, kes viimase 6 jooksul on saanud ainult põhipalka, säilitada puhkusetasu makstes kokkulepitud palk. Kui inimese palk muutus samast kuust, mis ta puhkusele jäi, kas siis palga säilitamine toimub vana või uue palga järgi?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 nädalat tagasi #33341 lisas imelik
Vastas imelik teemas Puhkusetasu palga säilitamisega
Uue palga.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Liina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 nädalat tagasi #33342 lisas Liina
Vastas Liina teemas Puhkusetasu palga säilitamisega
Ei taha noriv tunduda, aga millele tuginedes selline vastus. Ma ise arvaks ka, et uue tasu järgi, aga kuidas ma oma arvamust näiteks raamatupidajale "tõestada" saaks?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 nädalat tagasi #33343 lisas .
tõepoolest, millisele seadusele viidata? Samas on see ju selgelt ülekohtune nende töötajate suhtes, kellele tuleb arvestada eelneva 6 kuu keskmise alusel, isegi kui ka nende põhipalk samal kuul on tõusnud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Liina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 nädalat tagasi #33344 lisas Liina
Vastas Liina teemas Puhkusetasu palga säilitamisega
Ei taha noriv tunduda, aga millele tuginedes selline vastus. Ma ise arvaks ka, et uue tasu järgi, aga kuidas ma oma arvamust näiteks raamatupidajale "tõestada" saaks?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Liina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 nädalat tagasi #33345 lisas Liina
Vastas Liina teemas Puhkusetasu palga säilitamisega
Sorry, jäin arvuti taha uimerdama ja siis tuli kaks korda sama jutt.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 2 nädalat tagasi #33346 lisas imelik
Vastas imelik teemas Puhkusetasu palga säilitamisega
§1 (3) Kui töötajale maksti viimasel kuuel kuul töötatud aja eest ainult põhipalka, säilitatakse kokkulepitud palk. Kui palga maksmist jätkatakse, siis säilitatav palk makstakse välja enne puhkuse algust. Kui palga arvestamisel võeti arvesse töömaht või maksti lisatasu või preemiat, arvutatakse puhkusetasu päevatasu järgi.
Iva on selles, et töötaja peab saama puhkuseajaks palga säilitamise korral oma hetke kuutasu ikka kokku st. oletame palk tõsteti alates 01.juulist kui ta oleks juulis tööl saaks ta uut palka ja kui nüüd osa juulist puhkab peab saama ikka juuli kuu eest kokku uue palga(puhkusetasu+juulis tööl oldud aja eest töötasu).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.