kui palju plaanilisest puhkusest on võimalik saada enne dekreeti

  • nele
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 11 kuud tagasi #33573 lisas nele
Lähen dekreeti 02.10.07.a. Selle aasta plaaniliseks puhkuseks on mulle arvestatud kokku eelmise aasta võlaga 6 nädalat. Sellest 3 nädalat olen sel aastal puhanud.Kui palju on mul võimalik veel puhata enne dekreeti? Lisaks on veel 6 lapsepäeva.Kas need peaks samuti enne ära kasutama? Palun paaniliselt abi!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 11 kuud tagasi #33580 lisas imelik
Ei ole foorumi vastajad selgeltnägijad!
Kõik oleneb tööaasta alguses, saadud puhkusest jne. Praegu saab vastata, et saada siis veel 3 nädalat(6-3=3). Lapsepäevi saab kasutada üks vanematest olenevalt lapse vanusest kas 3 või 6 päeva aastas.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • nele
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 11 kuud tagasi #33595 lisas nele
ei arvanudki et keegi peaks selgeltnägijaks hakkama. soovisin ainult teada, kas mul on õigus selleks aastaks paika pandud puhkus enne dekreeti välja võtta. tööaasta algas ju jaanuarist ja puhkused pannakse paika ju siis järgnevaks s.t. selleks aastaks. aga kuna ma lähen dekreeti enne aasta lõppemist siis mõni arvab ,et ei tohiks saada ka mulle selleks aastaks määratud puhkust täiesulatuses. kuidas on siis õige?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 11 kuud tagasi #33596 lisas .
tööaasta algab sul jaanuaris ainult sel juhul, kui sa oled tööle tulnud jaanuaris x aastal. Tööaasta ei võrdu kalendriaastaga. Tööasta algab sellest kuupäevast, mil sa tööle tulid. ja kui palju sul puhkust saada on, seda oskab sulle öelda su firma raamatupidaja.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 11 kuud tagasi #33597 lisas .
lapsepäevad on küll soovitav ära kasutada, sest need järgmisse aastasse edasi ei lähe

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.