Pankrotti ei kuulutata, raha ei saa ja tööd pole

  • nups
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 11 kuud tagasi #33691 lisas nups
Palun abi seoses järgmise teemaga:

05.08 lõppes 4nädalane puhkus, puhkusele minnes puhkuseraha ei saanud, vahetult peale puhkuse algust oli palgapäev ning palka ei saanud. Tööandja ütles, et tuleb pankrot ning kirjutage lahkumisavaldused seoses tööandjapoolsete kohutuste rikkumisega - enamus kirjutas, mina mitte. Põhimõtteliselt on kõik töötajad lahkunud, tööandja arvatavasti asukohta vahetanud kuna eelnevas asukohas on ukselukud vahetatud ja firma seal enam ei asu.

Mida peaksin mina nüüd tegema kui pankrotti minu andmetel pole välja kuulutatud, kahe kuu palk saamata ja töökoht kuhugi kadunud? Oskab keegi vahest nõu anda?

Kehtiv tööleping ning puhkuseavalduse koopia on mul olemas.


Tänud ette.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • njh
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 11 kuud tagasi #33699 lisas njh
paraku on vist tegemist sama firmaga milles ise veel hingekirjas olen- avaldust ei kirjutanud ja ei kavatse ka.
Hetkeseisuga on äriregistris konkreetselt selle firma kohta kus töötasin üleval, et firma likvideerimisel- likvideerimine siis maksimaalselt 6 kuud kestab.
Seega varu natuke kannatust ja asi laheneb- kõik rahad peaks kinni maksma pärast likvideerimist töötukassa!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • nups
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 11 kuud tagasi #33715 lisas nups
eks ta nii ole jah, tööraamatut tahaks turvaliselt kätte saada lihtsalt - aga eks ootab :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.