öötöölised ja magamine

  • moonika
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 11 kuud tagasi #33815 lisas moonika
Mida teie teeksite? Öösel töötavad inimesed, neil on tunnitasu, sisekorraeeskirjade järgi ei tohi magada, üles on seatud videovalve, avalikult sellest kõiki informeeritud... ja sellest hoolimata nad lihtsalt magavad mitu tundi järjest. Kaua seda peaks kannatama ja millised võiksid olla sanktsioonid?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mina ka öötööline
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 11 kuud tagasi #33838 lisas mina ka öötööline
Vastas mina ka öötööline teemas öötöölised ja magamine
see oleneb töö iseloomust .mina näiteks olen operaator ja kui öösel silma veidi kinni lasen siis minu töö selle all ei kannata .muidugi ei kujuta magamist ette liinitööl.aga esimest korda kuulen sellest et sisekorraeeskirjades on kirjas ,et magada ei tohi.kas seal on siis ka see kirjas mitu korda tuleb tualetis käia vahetuse jooksul.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • miks imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 11 kuud tagasi #33839 lisas miks imelik
Vastas miks imelik teemas öötöölised ja magamine
aga miks see imelik on. kui inimene on tulnud tööle, mis on öösel, on ta siis operaator või näiteks hädaabi keskuses kõnede vastuvõtja või polegi tähtis ke. kuidas seda siis võiks ette kujutada? helistan hädaabi keskusesse ja peale pikka ootamist vastab üliunine hääl ? Ta saab ju palka tunnitasulisena, mitte tükitöö eest. Magab öösel näiteks 4 tundi ja saab selle eest palka. See on ju absurd.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ööline
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 11 kuud tagasi #33844 lisas ööline
Vastas ööline teemas öötöölised ja magamine
ÖÖtöölisena võime magada ainult oma lõunapausi ajal.No 5-10 min kauem.Liinitöö.Ka videovalve,aga seni pole turja karatud,sest vajalikud tellimused ja kaudne norm on täidetud.Lõuna on jutegelikult vaba aeg,kui see pole tööaja sisse arvestatud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.