KIIRE!!!Kui tööandja venitab töölepingu lõpetamisega...

  • Moonika
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 10 kuud tagasi #34164 lisas Moonika
Olin katseajal tööl esitasin lahkumis avalduse 6.09.07 kolm päeva sai tööandja mind kinni pidada tööjuures seega oli viimane tööpäev 9.09.07. Kuid tööandja pole siiani mulle andnud ei tööraamatut tagasi ega pole ka töölepingut ära lõpetanud...kui küsimas käisin siis ütles et tema saab töölepingu ära lõpetada alles 12.09.07 kuna siis saabub minu tööraamat Tallinnast tartusse...kas tööandjal on õigus minu tööraamatut kinni hoida...kui leping oleks pidanud lõppema juba 09.09.07???ja kas ta peab mulle ka hüvitist maksma nende päevade eets mis tema süül viivitatud on??

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Moonika
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 10 kuud tagasi #34165 lisas Moonika
ja selline asi jäi lisamata et kuna peaks siis minu lõpparve saabuma kui ta juba nii kaua viivitanud on?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 10 kuud tagasi #34166 lisas mari
Palgaseaduse
§ 32. Lõpparve maksmise tähtaeg

(1) Tööandja on kohustatud töölepingu lõppemise päeval töötajale maksma kõik tööandjalt saada olevad summad. Kui töötaja ei saanud töölepingu lõppemise päeval lõpparvet vastu võtta, on tööandja kohustatud maksma lõpparve viie päeva jooksul, arvates nõude esitamisele järgnenud päevast.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Moonika
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 10 kuud tagasi #34167 lisas Moonika
no jaa aga ma käisin esmaspäeval 10.09.07 seal ja siis ütles tööandja et temal ei ole minu tööraamatut tartus et see tuleb tallinnast alles kolmapäeval njne... :S

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 10 kuud tagasi #34203 lisas mina
no kui tuleb, siis tuleb, sul endal pole kannatust oodata?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 10 kuud tagasi #34223 lisas Maie
Minu arusaamist mööda ei saa tööraamatu kusagilt saabumine muuta töölepingu lõpetamise kuupäeva s.t. tööl. lõpetamise kuup. 09.09.07
Tööandja lubadusse,et tööraamat saabub 12-ndal suhtuksin ma rahulikult,sest uude töökohta võib tööraamatu viia ju mõni päev hiljem sellega ei juhtu ju midagi.
Hüvitist saab nõuda ainult läbi töövaidluskomisjoni.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.