kas ülemus petab?

  • sirts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 10 kuud tagasi #34273 lisas sirts
kas ülemus petab? lisas sirts
kas ülemusel on õigus minu arvele kanda rohkem raha, kui ma ära olin teeninud ja siis alles mulle sellest teada anda, kui ma mõni kuu hiljem lõpparvet nõuan? nimelt ta ütles mulle, et tuleb maha arvestada teatud summa, kuna ta kandis maikuus veidi rohkem, kui vaja. teine asi-kuidas on see võimalik, et minu kontoväljavõte näitab juunipalka poole väiksemana, tema arvuti aga poole suuremana? ma sain kätte 5000, tema arvuti näitab, et 9000. ühesõnaga tahan teada, kas kas ta petab nyyd meelega ja ma pean tõesti minema tööinspektsiooni või ongi asi nii, nagu tema ütleb?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • sirts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 10 kuud tagasi #34274 lisas sirts
Vastas sirts teemas kas ülemus petab?
täpsustan, et saada oleks mul kokku 30000, tema arvestuste järgi ainult 10000. lepingu lõpetamise akt on veninud ka juba kuu aega, pole kätte saanud mitte midagi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 10 kuud tagasi #34304 lisas molly
Vastas molly teemas kas ülemus petab?
ikka töövaidluskomisjoni mine

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Urve
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 10 kuud tagasi #34312 lisas Urve
Vastas Urve teemas kas ülemus petab?
Arvuti näitab, seda, mida on keegi talle sisestanud. Kontoväljavõte näitab tegelikult panka laekunud raha. Palgalipik ( või mis iganes selle lehekese nimi mõnes asutuses on) peaks näitama arvestatud brutopalka ja väljamaksmisele kuuluvat summat. Seega, kui igaüks neist on ise ooperist, siis on asi mäda. Sama asi on maikuu palgaga, kui on arvestusviga, siis saab tagasi nõuda. Jälle on aluseks palgalipik ja tegelikult ülekantud summa. Kui tööandja käest ei saa korrektset vastust ja arvestusi, siis otsetee tööinspektsiooni.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.