kahtlane tööleping...

  • maire
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 10 kuud tagasi #34297 lisas maire
tööleping sõlmitud 2004, võetud tööle abitöölisena, tegelik ametikoht tagastuslaojuht. Kõik dokumendid allkirjastatud tagastuslaojuhina. 2004 a leping on ümber tegemata, 2006 läksin sellelt ametikohalt dekreeti, õpetasin välja asendaja. Nüüd kui tahan tööle naasta, ei anta mulle tagastuslaojuhi kohta tagasi kuna lepingu alusel on tööle võetud abitöölisena, kuigi asutuses puudub selline töökoht üldse. minu välja õpetatud asendaja on nüüd täis kohaga minu vanal töökohal, aga mulle pakutakse mida iganes... Ja väidavad, et nendel pole mingit edasist lepingut minuga olnuki. millised on minu õigused?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 10 kuud tagasi #34298 lisas imelik
Vastas imelik teemas kahtlane tööleping...
Tööandja peab sulle tagama töölepingus kokkulepitud töö ja tingimused. Lepingus muudatusi ei tehtud siis pole sul alust ka midagi nõuda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • maire
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 10 kuud tagasi #34306 lisas maire
Vastas maire teemas kahtlane tööleping...
MUL LÕPPES EMAPALK 18.08.2007 seega laps oli siis 13 kuune.praegu on laps 14 kuune kas mul on vaja teha täiendavat avaldust sotsametile emapalga edasi saamise jaoks

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 10 kuud tagasi #34307 lisas imelik
Vastas imelik teemas kahtlane tööleping...
Jah kui sul 1. jaanuariks 2008 on rasedus- ja sünnituspuhkuse algusest möödunud vähem kui 575 päeva. Kui 575 päeva saab täis 2007 aastal siis avaldust pole vaja esitada, sest siis pikemat hüvitist ei saa.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.