Mitu küsimust

  • Anders
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 10 kuud tagasi #34315 lisas Anders
Mitu küsimust lisas Anders
1) Meil on töölepingu lisana ette nähtud lisatasu tulemuslikuma töö eest. Kord tekkis mul otsese ülemusega konflikt, kus temale ei meeldinud minu loodud lahendus. Keeldusin asja ümber tegemast. (tegu oli spetsiifilise ülesandega ja selles valdkonnas juhatajal oskused puuduvad) Seejärel sain käskkirja, millega vähendati lisatasu 100%, põhjuseks vaid napisõnaliselt: tööülesannete mitterahuldav täitmine. Mingit muud põhjendust ei järgnenud. Kas selline asi on lubatud?

2) Samasse lepingu lisasse liideti ka punkt, kus on kirjas, et lisatasu töö eest õhtusel ja öisel ajal sisaldub põhipalgas. Kuid põhipalka meil tõstetud ei ole ja varem ei makstud ka töö eest õhtusel ajal. Kas saan õieti aru, et praegu on see seal vaid punktina sees ja lisatasu õhtuse töö eest ikkagi ei maksta?

3) Kui olen nädala haiguslehel, kas selle eest on õigus ära võtta osa lisatasu?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kh
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 10 kuud tagasi #34317 lisas kh
Vastas kh teemas Mitu küsimust
1) lisatasu äravõtmine tundub ok, sest eks see ole tõesti nii, et firmale peab meelima sinu tegevus, et sulle selle eest lisa anda.
2)Kas oled sellele lepingulisale ka allkirja andnud?
3) jällegi tundub loogiline, sest oma haiguse ajal sa ju ei anna panust firma edukusse ja nemad ei maksa sulle ju haiguslehte kinni.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Anders
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 10 kuud tagasi #34319 lisas Anders
Vastas Anders teemas Mitu küsimust
jah, olen sellele ka allkirja andnud. Terve kollektiiv andis ja keegi ei märganud algul et kas on õige või ei ole.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 10 kuud tagasi #34323 lisas .
Vastas . teemas Mitu küsimust
Kui lepingumuudatusele allkirja andsid, siis sa ju kinnitasid, et oled vastava muudatusega nõus. Pole enam midagi vaielda. Ega ilmaasjata ei räägita, et inimesed, lugege läbi, millele te alla kirjutate.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.