lapseootel

  • Triin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34400 lisas Triin
lapseootel lisas Triin
Tere!
Oli selline küsimus, tööle olen tulnud firmasse nov 2004. Dekreeti ehk siis sünni/lapse puhkusele jään jaanuari lõpus(2008a). kas mul on õigus välja võtta terve 2008 aasta puhukus jaanuari alguses? või mis osa mul on õigus välja võtta?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • triin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34407 lisas triin
Vastas triin teemas lapseootel
kas mu küsimus tõesti nõnda loll?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kata
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34408 lisas kata
Vastas kata teemas lapseootel
On õigus võtta välja kogu tööaasta puhkus (nov.07 - nov.08). Sellisel juhul pead aga arvestama, et oled osa puhkust ette saanud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • anne
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34416 lisas anne
Vastas anne teemas lapseootel
kui palju oled sel ajal puhkanud kui tööl oled olnud. sellest sõltub kui palju puhkust veel saada. Tööaasta eest saab 28 kp. puhkust. Kui uus tööasta on juba alanud saab võtta ka selle (uue) tööaasta puhkuse 28 kp, siis nov. 2007 peale tööle tulemise kuupäeva. Küsimusele raske vastata kui ei tea andmeid.Kui täpsemalt teada tahad kirjuta kui palju (mitu kp) oled millal puhanud siis saab arvestada seda palju sul puhkust veel õigust saada. dekreetpuhkus teenib ka korralise puhkuse päevi ja kas tahad ette puhata, st. kui tuled peale lapsehoolduspuhkust tööle siis on osa puhkust selle tööasta eest ette saadud,.Seda kõike peab arvestama. Võid vaadata ka vanemaid teemasi võibolla leiad sealt vastuse seda puhkust enne ja pärast lapsehoolduspuhkust on siin pidevalt küsitud , mõni küsimus konkreetsem, mõni üldisem

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Triin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34419 lisas Triin
Vastas Triin teemas lapseootel
see aasta 2007 olen oma puhkuse välja võtnud. kõik 28 päeva, aga tavaliselt alati jaanuarist saame uue puhkuse võtta järgmiseks aastaks. Aga ma ise saaks siis võtta nov, det päevad ainult? või mis moodi?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kata
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34421 lisas kata
Vastas kata teemas lapseootel
Soovi korral saad võtta kogu jooksva tööaasta puhkuse, 28 pv.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • anne
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34428 lisas anne
Vastas anne teemas lapseootel
kui puhkad 16 kp siis oled puhanud 7 kuud nov,dets, jaan. ja dekr. kuud veb. märts, aprill, mai.
Aga enne dekreetpuhkust või peale seda võid kasutada ka kogu jooksva tööasta puhkuse 28 kp.
Aga kui tahad peale lapsehoolduspuhkust töölt ära minna , siis pead osa puhkuse raha mis oled ette kätte saanud tagasi maksma kuna oled puhkust ette kasutanud umbes 12 kp tasu.Kui oled kindel et samas asutuses edasi töötad siis võid kogu puhkuse 28 kp välja võtta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • enely
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34434 lisas enely
Vastas enely teemas lapseootel
mina võtsin kogu tööaasta puhkuse välja enne dekreeti 2004.a. ja kui töökohta nüüd septembris vahetasin keegi ei küsinud puhkuse raha tagasi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kata
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34435 lisas kata
Vastas kata teemas lapseootel
See, et sinult tagasi ei küsitud, ei tähenda, et ei ole õigust tagasi küsida. Sinu puhul tööandja ei kasutanud oma õigust lihtsalt.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • triin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34441 lisas triin
Vastas triin teemas lapseootel
selge, aitäh info eest. Sain asja palju selgemaks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.