OÜ likvideerimine

  • ei taipa
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34458 lisas ei taipa
OÜ likvideerimine lisas ei taipa
Olen alustanud firma likvideerimisega: esimest korda notaris käidud, Ametlikesse Teadaannetesse ka üles pandud. Kas nüüd edasi nii, et kui Ametl. Tead. neli kuud üleval olnud, tuleb teha lõppbilanss ja osakute jaotusakt ja jälle notarisse? Aga kellele pean need paberid esitama? Kas aastaaruande võin juba praegu ära teha (OÜ ei ole kellegile võlgu ja OÜ-le ei ole kah keegi võlgu) ja ära saata?
Tänud vastajale!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • link
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34459 lisas link
Vastas link teemas OÜ likvideerimine
Osaühingu ja aktsiaseltsi lõpetamine
www.aktiva.ee/365/Osauhingu_ja_aktsiaseltsi_lopetamine.html?S ession=e3a0175ab104e2329e87ae1f17a734b0

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ka samal teemal
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34460 lisas ka samal teemal
Vastas ka samal teemal teemas OÜ likvideerimine
Ma ka likvideerin OÜ-d ja kah siit küsimus. OÜ tegutses 8 kuud ja ka ei ole võlgu ega võlgasid, kas siis võin selle likvideerimisega ka kiiremini edas minna, või pean ikka 4 kuud ootama? Ja samamoodi nagu teemaalgataja ei saa ma aru kelle juurde selle bilansiga lõpuks lähen (notarisse või?), kui olen veel ainuomanik, siis kiidanheaks ja jagan osakud jne. ju ainult mina ise. Ja kus ma tean kas on vaja autiitorit või ei? Üks väga segane lugu see lõpetamine, nagu iga asjaga alustada pole mingi probleem, aga katsu sa midagi lõpetada...:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34461 lisas Sirje
Vastas Sirje teemas OÜ likvideerimine
Pead ootama neli kuud ja alles siis saad bilansi ära teha.Tegemist on nõuete esitamise ajaga
Loe Tsiviilseadustiku üldosa
§42. Likvideerimisteade ja nõuete esitamine

(1) Likvideerijad avaldavad viivitamata teate juriidilise isiku likvideerimise kohta ametlikus väljaandes Ametlikud Teadaanded.

(2) Likvideerimisteates tuleb märkida, et võlausaldajad esitaksid oma nõuded juriidilise isiku vastu nelja kuu jooksul teate avaldamisest arvates. Kui juriidilise isiku nime on muudetud teate avaldamisele eelneva kahe aasta jooksul, tuleb likvideerimisteates märkida ka juriidilise isiku varasemad nimed.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • teema algataja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34463 lisas teema algataja
Vastas teema algataja teemas OÜ likvideerimine
Kellele siis ikkagi bilansi esitan?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34464 lisas Sirje
Vastas Sirje teemas OÜ likvideerimine
Äriregistrile.
Aga ehk on Sul abi, kui loed:
www.aktiva.ee/11533/AddToCart/Osauhingu_...siaseltsi_lopetamine .html

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.