vanemahüvitis TVL ja tähtajalise TL korral

  • Leenu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34563 lisas Leenu
Tere, Vaatamata sellele, et teemast on palju räägitud, jääb mulle üks asi ikka vanemahüvitisega seoses segaseks. Saan aru, et kui ema ei ole päevagi töötanud, saab ta vanemahüvitist 2690 kr kuus ja kui on töötanud kasvõi 1 päev, saab alampalga määras 3600 kr. Aga kui töötasin tudengina 2007.a. lühiajaliselt mõned korrad töövõtulepinguga ja mõned korrad tähtajalise töölepinguga (asendasin 2 nädalat puuduvat töötajat), siis millist vanemapalka 2008.a. saaksin, kas 2690 või 3600? Sots. maksu ju minu eest ei makstud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34564 lisas Sirje
Miks Sa väidad, et Sinu eest sots.maksu ei makstud?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34569 lisas imelik
"""kui töötasin tudengina 2007.a. lühiajaliselt mõned korrad töövõtulepinguga ja mõned korrad tähtajalise töölepinguga (asendasin 2 nädalat puuduvat töötajat)"""

mõlema lepinuga vähemalt tulnuks kindlasti sotsiaalmaksu maksta. Kontrolli seda läbi oma internetipanga E-Maksuametist(TSD väljamaksete kokkuvõtted).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Leenu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34574 lisas Leenu
Kas E- maksuametist näeb ka käesoleva aasta väljamaksete kokkuvõtteid? Ükskord nagu vaatasin, aga ei leidnud. Oh, ma olen nii rumal selles vallas ja küsin vist väga lolle küsimusi. Arvasin, et kui olen tudeng, siis käivad need asjad kuidagi teisiti ja äkki siis ei maksta sots. maksu (ka Haigekassa oli koolipoolne, mitte töö kohast). Kui teie aga ütlete, et oleks pidanud maksma, siis vast ikka maksti ka :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.