Laste lisapäevad

  • M
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34614 lisas M
Kui tööandja keeldub andma laste eest antavat lisapuhkust mida teha? Väidetavalt on see raha liiga väike,et töötaja puhkaks ja asjaajamist liigselt, seega minul saamata 5 aasta eest lastepäevi. Pole julgenud ka tööandjaga vaidlema hakata, sest vastasel juhul tehtaks elu põrguks. Ma arvan, et ma pole ainuke sarnase probleemiga:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34616 lisas imelik
Vastas imelik teemas Laste lisapäevad
Tagantjärele lapsepäevi ei saa!
Jooksval aastal võib võtta üks vanematest §30. Täiendav lapsepuhkus
(2) Emale või isale antakse tema soovil igal tööaastal täiendavat lapsepuhkust:
1) kolm kalendripäeva, kui tal on üks või kaks alla 14-aastast last;
2) kuus kalendripäeva, kui tal on kolm või enam alla 14-aastast last või vähemalt üks alla 3-aastane laps.

Keelduda tööandja ei saa kui töötaja on nõutud(avaldus, sünitunnitus, kinnitus avaldusel) dokumendid esitanud. Ei ole tööandjale sellest nüüd midagi hullu ja liigset ajamist, LAISKUS ON SELLE NIMI.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • M
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34618 lisas M
Vastas M teemas Laste lisapäevad
Ma ei tahagi neid päevi tagantjärele..lihtsalt tekkis huvi, kas raamatupidajal ja juhatajal on omaalgatuslikult õigus keelduda neid päevi andmast. Mida teha ..pigem siis loobuda nendest päevadest ja jätkata töökohal

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34627 lisas maie
Vastas maie teemas Laste lisapäevad
vormista lastepäevad 2 kaupa laupäev ja pähapäev ja nii mitu korda kui vaja. Saad lisaks kuu palgale ka tasu 66* laste päevade arve miinus tulumaks.
Siis oled tööl olnud tööpäevad ja mingi hüvitise (laste kommiraha) ka saanud.
Lastepäevad võivad olla ka nädalavahetuse päevad, ei pea olema tööpäevad ja puhkusele järjest. Saad ainult jooksva kalendriaasta eest kasutada

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34654 lisas molly
Vastas molly teemas Laste lisapäevad
no on toredaid tööandjaid - see raha on liiga väike,et töötaja puhkaks.kui ma ei taha selle väikese raha eest puhata, siis ma ei küsi seda puhkust ju.kui küsin siis on ju mulle tähtis need puhkusepäevad, see vaba aeg, mitte raha mis ma selle aja eest saan.see ikka olgu minu kui töötaja otsustada

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • M
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34664 lisas M
Vastas M teemas Laste lisapäevad
mollyga nõus..teema tõstatasingi selleks, et küsida mida teha ja kas tööandjal puudub igasugune vastutus töötaja ees. Seadut mis tagavad lapse eest lisa puhkusepäevi tean ma niigi:)
Paraku on meil tehtud seadused kuid nende täitmist ei kontrolli keegi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34667 lisas imelik
Vastas imelik teemas Laste lisapäevad
Töötajal kellel on õigus lapsepäevi kasutada ja neid päevi ei ole puhkuse ajakavasse lisatud, esitab avalduse kaks nädalat ette ja läheb puhkama, tööandja ei saa seda takistada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • M
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34670 lisas M
Vastas M teemas Laste lisapäevad
kõik on õige..küsimus oli MIDA TEHA TÖÖANDJAGA KES EI OLE NÕUS ANDMA LISAPUHKEPÄEVI!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34671 lisas .
Vastas . teemas Laste lisapäevad
Nagu sa kirjutad, et ei julge tööandjaga vaielda, muidu tehakse elu põrguks, siis ainuke vastus sinu küsimusele on, et tuleb vahetada tööandjat. Minna tööle sellise tööandja juurde, kes ei hakka töötajat taga kiusama, kui viimane soovib saada seda, milleks tal seaduse järgi täielik õigus on. Praeguse tööandjaga ilmselt ei anna muudmoodi asju ajada, kui lüüa avaldus lauale, et kahe nädala pärast lähen ja puhkan oma päevad. Aga kuna sa seda teha ei julge, siis ei olegi mingit muud lahendust, kui mujale minna.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34673 lisas imelik
Vastas imelik teemas Laste lisapäevad
to M
"MIDA TEHA TÖÖANDJAGA KES EI OLE NÕUS ANDMA LISAPUHKEPÄEVI!"
Paika panna, KASUTADES oma õigusi mitte nutta(halada) foorumis.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.