Palgaarvestus personaliosakonnas

  • Valentina Naumenko
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34749 lisas Valentina Naumenko
Palgaarvestus personaliosakonnas lisas Valentina Naumenko
Meie ettevõtte juhtkond kavatseb lisada personali osakonna ülesanneks ka palgarvestus. Isiklik mina, ei tea Eestis ettevõtteid kus see on praktikas. Jagage palun oma arvamust: kas see on õige, kui jah, siis milllsed plussid, kui ei, siis miks? Millised võivad olla raskusi?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • H
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34757 lisas H
Mina olen sekretär - personalitöötaja- kassapidaja-palgaarvestaja- müügiinimene jne.
Kui on palgaarvestuse programm ja palgaseadus ning töötasu ka antakse ka juurde - milles siis küsimus.Kui asi on selge,ega siis mingeid raskusi polegi .

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kh
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34758 lisas kh
Ma ei usu, et siin miskit ebaloomulikku on. Loomulikult ei pea keegi nõustuma, et lisaülesanne pannakse. Teiseks saate küsida lisaülesande eest lisaraha.
Raskusi võib tekkida palgaarvestuses siis, kui on loodud keerukad süsteemid palga arvestuseks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Valentina Nauemeko
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34764 lisas Valentina Nauemeko
Vastas Valentina Nauemeko teemas Palgaarvestus personaliosakonnas
Kuidas teie jõute seda kõik teha? ===)

Küsimus on selles, kas seda annab läbipaistvus infovoolus? Kuidas arvate on on mingi nõrk küljed sellel?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • anne
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34771 lisas anne
palga arvestuses on vaja teada töölepingus olevaid andmeid. jääb ära dokumendid person. osakonnast palgaarvestajale. Eraldi personali osakond os suuremates firmades, kus töötajaid üle 150. väiksemates ikka personal + raamatupidamine või personal + palk või personal + sekretär. Kõik oleneb firma suurusest ( töötajate arv), ega see 1 kord kuus palga arvestus ei ole väga suur töö.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.