Tööleping või töövõtuleping?

  • Marek
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #34968 lisas Marek
Tere, olen poes tööl müüjana ja ülemus ütles et selle lepingu alusel ei ole temal kohustust mulle puhkust ega puhkusekompensatsiooni anda, samas kui tahan töölt lahkuda saab ta mind kuu aega kinni hoida... kas selline leping on olemas üldse ja mis leping see on selline? minu teada pidi mul olema töövõtuleping aga selle lepinguga ei saa ju kuu aega kinni hoida ja keskuses müüjana töötades sellist lepingut vist ei tehta või mis? Samas haigekassa mul vist ka toimub selle lepinguga. Paluks abi?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Vassili
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #34970 lisas Vassili
Vastas Vassili teemas Tööleping või töövõtuleping?
Vaata, mis on sinu lepingus lõpetamise tingimused. Kui seal ei ole märgitud teisiti, siis saab selle lõpetada millal iganes, ja kuu aega reegel ei kehti. Puhkuse raha selle lepingu põhjal ei maksta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Marek
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #34973 lisas Marek
ma ei tea kuhu see leping mul saanud on nii et ei saa sealt midgi lugeda, aga mis leping see selliste tingimustega siis olema peaks... kas tööleping või töövõtuleping?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #34982 lisas imelik
Vastas imelik teemas Tööleping või töövõtuleping?
Eks ikka töövõtuleping teile kaela määritud.
Töövõtulepingu (mida reguleerib ainult võlaõigusseadus) sõlmimine töölepingulise töö tegemiseks on tühine ja seda saab töövaidluskomisjonis kergelt töölepinguks ümber vaidlustada aga enne pead oma lepingu ülesse otsima.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.