kool ja palk

  • K
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #34972 lisas K
kool ja palk lisas K
Tootan lasteaias abi-opetajana ja oppin kaugoppes taiskoormusega (lasteaia opetajaks)-koolis kain oma kuludega, juhataja naitas seadust kus on mainitud vaid osakoormusega oppijate palga kohta. Ei suuda kusagilt mingit seadust ka leida et minul oleks ikka oigus oppepuhkusel palka saada.Kuidas siis see asi ikkagi on?
Aitahh
vabandust tapitahed on kaduma lainud

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • M
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #34974 lisas M
Vastas M teemas kool ja palk
mul peaaegu sama situatsioon- õppin kaugõppes täiskoormusega.Saan aru, et küsimus käib õppepuhkuse ja selle tasustamise kohta- sel päeval kui oled kooli-läheb tõendi alusel õppepuhkusena? Ise loen Täiskasvanute koolituse seadusest par 8 lõige 4- selle järgi võimalik saada kuni 42 päeva õppepuhkust.lõige 5 ütleb järgmist:Tasemekoolitusega seotud õppepuhkusel viibivale töötajale või teenistujale säilitab tööandja keskmise töötasu kümneks päevaks. Ülejäänud õppepuhkuse päevadeks säilitab tööandja töötaja või teenistuja töötasu vähemalt kehtiva miinimumpalga ulatuses. Ei ole kirjas kas tasemeõppes käin täiskoormuse või osakoormusega.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • M
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #34975 lisas M

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • K
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #34976 lisas K
Vastas K teemas kool ja palk
2) Tasemekoolitus võimaldab õhtuses või kaugõppe õppevormis või eksternina omandada põhiharidust ja üldkeskharidust, osakoormusega läbida kutseõpet või kutsekeskharidusõpet ja osakoormusega või eksternina omandada kõrgharidust. Tasemekoolituse läbimist tõendab tunnistus või diplom.
www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=12778179
Juhataja luges vala vaid selle et osakoormus ja rohkem juttu pole,seda on mulle ka raagitud et need 10 p taispalgaga ja 30 min palgaga peab saama-aga kus see sedaus kirjas oleks?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • K
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #34978 lisas K
Vastas K teemas kool ja palk
2) Tasemekoolitus võimaldab....kaugõppe õppevormis ...., osakoormusega läbida ..........
ja sellest jareldas juhataja et minu taiskoormus ei kai kohe uldse tasemekoolituse alla...mina aru ei saa!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • M
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #34979 lisas M
Vastas M teemas kool ja palk
Oletan, et et õpid TÜ-s, sealt kodulehelt ka see tarkus, et osakoormuse puhul õppelaenu ei saa, täiskoormusepuhul on see võimalik. Täiskasvanute koolituse seaduses ei ole aga osa ja täiskoormusest üldse juttu- olen ka iseenda jaoks asjast aru saanud nii, et õppepuhkuse jaoks pole oluline, kas õpin osa või täiskoormusega, 10 päeva makstakse mulle keskmist vastava koolipoolse tõendi esitamisel. Tööandja võib ka ülejäänud päevade eest keskmist maksta kui raha on, aga alla kehtestatud miinimumi ei tohi (par 8 lõige 5)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • K
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #34980 lisas K
Vastas K teemas kool ja palk
Minu viide on toodud taiskasvanu koolitus seadusest-ja seal pole sonagi taiskoormuses oppimise kohta ja mina ei oska sellega enam juhataja juurde kaebama ka minna.Uurisin tookaitseinspetsiooni kodukalt infi aga seal pole uhtegi telf nr voi foorumit kus probleem pustida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • MM
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #34990 lisas MM
Vastas MM teemas kool ja palk
Täiskoormusega tudengile ei pea õppepuhkust andma.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #34994 lisas .
Vastas . teemas kool ja palk
www.palk.ee/artikkel.php?uid=760

Tasemekoolitus
* Võimaldab õhtuse või kaugõppe vormis või eksternina omandada põhi- ja üldkeskharidust, osakoormusega läbida kutseõpet või kutsekeskharidusõpet ja osakoormusega või eksternina omandada kõrgharidust. Läbimist tõendab tunnistus või diplom.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.