puhkusereserv

  • maiu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #35093 lisas maiu
puhkusereserv lisas maiu
Mure selline, et kuna pole omale kuskile kuupäevalislt üles kirjutanud, mis perioodil ma mingil tööaastal puhanud olen, siis pole mul 100% täpset ülevaadet, palju mul nn puhkusereservi on. Tööandja poole pöördusin selle küsimusega, see viivitab vastamisega. Küsimus olekski - kuidas on mul võimalik teada saada kasutamata puhkusepäevade arv. Kas tööandja on kohustatud minu järelpärimise peale sellist infot avaldama?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #35095 lisas Maie
Vastas Maie teemas puhkusereserv
Üks ja ainuke õige koht on tööandja juures asuv isikukaart millel peaks olema kõik kenasti kirjas . Tööandja peab kohe päris kindlasti selle kohta infot andma.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • elly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #35096 lisas elly
Vastas elly teemas puhkusereserv
tööandja on kohustatud võimaldada dul isikukaardiga tutvuda. isikukaardi pealt saadki oma kasutatud puhkusepäevi vaadata ja lugeda. Samas peavad sinu käes olema palgalehed, kus on näha väljamakstud summasid (bruto-neto ja muid tasud ka...). Palgalehtedel oleva info saad igal ajal võrrelda arvele laekunud rahadega.
Palu teha isikukaardist koopia, siis saad kodus rahulikult kõik üle vaadata ja võrrelda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • maiu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #35097 lisas maiu
Vastas maiu teemas puhkusereserv
Vat, palgalehed ongi teine teema, mille kohta tahtsin küsida. Teatavasti ei pea tööandja mulle neid esitama iga kuu, kui ma ise pole selleks soovi avaldanud. Aga kui ma nüüd tahan saada oma palgalehtesid tagasiulatuvalt alates 01.04.2005 kuni tänaseni, siis kas mul on õigus neid nõuda ja kui on, siis mis aja jooksul raamatupidaja mu soovi peaks rahuldama?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #35100 lisas imelik
Vastas imelik teemas puhkusereserv
On õigus nõuda, tähtaega minu teada ei ole kirjas aga igaljuhul mõistliku aja jooksul.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.