puhkus enne dekreeti

  • krista
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #35101 lisas krista
puhkus enne dekreeti lisas krista
Jään järgmise aasta alguses dekreetpuhkusele. Enne seda plaanin välja võtta puhkuse, mida peaks olema mul saada 28 päeva. Kirjutasin ja esitasin puhkuseavalduse tööandjale umbes nädal tagasi. Momendil viibin raseduskomplikatsioonide tõttu haiguslehel. Olen pärinud tööandjalt meili teel, et kas minu puhkuseavaldus on aksepteeritud, vastuseks sain, et nad annavad teada, kui õige aeg...(selgituseks: tööandja pole minu rasedusest ja lahkumisest vaimustuses). Aga millal on õige aeg? Või näitab alles puhkuseraha laekumine, et jah, mu puhkuseavaldus on aksepteeritud? Ja kui raha ei laeku, kas see tähendab, et pole mul mingit puhkust ja pean tööle minema? Ja kui ma siiski arvan, et mul on õigus puhkust saada ja jäängi avaldusele märgitud kuupäevast koju, kas hiljem ei ole äkki tööandjal alust süüdistada mind tööluusis?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • MM
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #35102 lisas MM
Vastas MM teemas puhkus enne dekreeti
Töötaja soovitud ajal on tööandja kohustatud andma puhkust:
1) naisele vahetult enne ja pärast rasedus- ja sünnituspuhkust või vahetult pärast lapsehoolduspuhkust

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mann
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #35144 lisas mann
Vastas mann teemas puhkus enne dekreeti
kas ka mul on(võimalus)õigus puhkust saada,(või ikkagi kehtib,seadus 11 kuud tööl ja siis alles puhkus)kuigi olen töötanud ainult mõne kuu,rasedus ja sünnituspuhkus hakkab 10.12.2007.kas sünnitupuhkuse tasu läheb ka emapalga sisse või mitte?sünnituse tähtaeg jääb veebr 2008.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #35146 lisas imelik
Vastas imelik teemas puhkus enne dekreeti
Saad puhkust võtta, puhkusetasu läheb sisse.

PuhS §13. Puhkuse andmine esimesel tööaastal
(2) Sõltumata töötatud ajast, on esimesel tööaastal õigus saada puhkust täies ulatuses:
3) naisel enne või pärast rasedus- ja sünnituspuhkust;

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.