Tööraamat

  • Age
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #35139 lisas Age
Tööraamat lisas Age
Tere

Kui toimus ettevõtte ümberkujundamine AS`st OÜ`ks, siis tuleb ju vormistada uue nimega töölepingud-kuigi TL lähevad automaatselt üle OÜ`sse ja teha kanne tööraamatusse-tööle asunud (nagu ikka) aga probleem selles, et TL tegemata ja ka kanded TR tegemata aga kogu see ümberkujunamine toimus juba 2003 aastal. Kuidas märkida sellisel juhul tagantjärgi kande alus TR`sse-kas kande aluseks märkida ületulnud TL sõlmimise kuup või äriregistri kanne või..., sest iseenesest mul ju muud alust kande tegemiseks ei ole?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #35148 lisas Maie
Vastas Maie teemas Tööraamat
Minu praktikas kui on ainult tööandja nime muutus AS-st OÜ-ks oleme teinud töölepingutes ja tööraamatutes kande ettevõtte nimetus muudetud OÜ ......., aluseks ,meil näit. Lääne-Viru Maakohtu otsus võib ka äriregistri kanne.
Uued töölepingud tekitavad segadust,sest sõlmimise kuupäeva ega tööleasumise kuupäeva ja puhkusearvestust ei saa ju muuta.
See on minu arvamus asjast ehk võtab keegi veel sõna, ootame ära.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 8 kuud tagasi #35151 lisas mari
Vastas mari teemas Tööraamat
Äriregistri kande alusel teed kande näiteks.
alates 01,02,2003.on tööandjhaks as xxx või as xxx ümber nimetatud oü xxx. alus_ äriregisti (maakohtu reg. osak. kanne nr. 111 11.11.2002
Samasuguse muudatuse teed töölepingu. teed lisa nime muutuse kohta.( sama tekstiga mis tööraamatusse, aluseks äriregisti kanne.Töölep. juurde olen pannund ka äriregistri kande koopia), tööleping vana numbriga ja kuupäevaga kehtib edasi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.