Tööleping

  • Kilk
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 6 kuud tagasi #35903 lisas Kilk
Tööleping lisas Kilk
Kust ma võiksin leida juristi,kes vaataks üle olemasoleva töölepingu või koostaks selle?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 6 kuud tagasi #35920 lisas Maie
Vastas Maie teemas Tööleping
Nõu võiks küsida tööinspektsioonist neil jurist olemas.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • erki
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 10 kuud tagasi #39241 lisas erki
Vastas erki teemas Tööleping
tere mul selline küsimus et esitasin tööandijale lahkumise avalduse aga tema ei ole nüus minuga töölepingut lõpetama, kuna tema ütles et kui toon päevapealt uue töötija siis lõpetab minuga lepingu ära kuigi minu kohus pole muretseda uut töötaijat, ja teiseks see et kuna estasin avalduse ära ja ei soovi endm selle firmaga tegemist teha ja nüüd tuldi mõtle et hakata minult nõudma mingeid trahve välja ehk umbes selle eest et pole ilmunud tööle enne lepingu lõpetamist vv siis pole santnud ena asemel meest minu teada kui ma soovin töölt lahkuda peab firma suutma mulle ka seda võimalda mitte hoidma mu töölepingu lõpetamist kinni et mina ma peaksin tegema hakkama siis meeletuid summasi maksma firma kasasse v on võimalik tööandijale auk pähe rääkida et soovin lahkuda ja võimaldage mulle sellest päevast lahkumine firmast ilma muude asjde sekeldusteta

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 10 kuud tagasi #39242 lisas imelik
Vastas imelik teemas Tööleping
erik, palju aega ette avalduse esitasid?
Töötaja peab oma lahkumisest etteteatama kuu aega kui tööandja pole nõus varem TL lõpetama poolte kokkuleppel. Nii, et üks kuu võib tööandja sind vabalt tööl veel hoida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Tanno Olesk
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 10 kuud tagasi #39377 lisas Tanno Olesk
Vastas Tanno Olesk teemas Tööleping
Tere!
Ma olen iirimaal tööl ja soovin võtta isaduspuhkust! Kas on võimalik seda korraldada!!!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.