Kui ülemus pole 2 kuud palka maksnud?

  • Imre
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 6 kuud tagasi #35973 lisas Imre
Novembri palka ei maksnud vabandusega, et kuna ta pole firmalt kellelt peatöö ettevõtjana objekti sai (tegu siis ehitusega) pole rahasid kätte saanud. ja pangast talle meie palkade jaoks raha ka ei saanud. Ütles, et saab objekti raha kuu lõpu poole. ja siis maksab ära.
Niisiis kannatasin niikaua välja. Ja käisin tööl edasi, aga ei midagi. Praeguse seisuga. Nii novembri kui ka detsembri palga võlgu ja lepingusse pandud intress 10% 10000.- st = siis 1000.- päevas.

Telefonile ja sõnumitele ei vasta.
Teistele poistele ütles, et minge töökaitsesse, et ta pole selles firmas mingi isik-gi. mis kõlab absurdina. (otsides firma nime järgi igalpool tema tel nr reg. sees.

Igaljuhul pöördun homsest töökaitsesse.
Kodust juba päris mitmed asjad maha müüdud, et makse maksta ja pole söögirahagi enam!
Heaga ikka ei saa.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kh
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 6 kuud tagasi #35985 lisas kh
Loodan et Teil ikka tööleping ka on

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • monika
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 6 kuud tagasi #35987 lisas monika
ka minu mehel on täpselt sama probleem.täna on viimane päev kui ootame aga kui raha ei maksta siis tuleb minna töövaidluskomisjoni.ülemus kes peaks palka maksma ütleb et ei ole objektidelt raha kätte saanud ja et ei ole raha ja ei saa praegu palka maksta.nii ju ka ei saa kuna maksud tahavad maksmist ja elada ka ju tahad.on ka selline asi et mu mees andis lahkumis avalduse juba 27 detsebbril sisse ja ei ole siiamaani ei detsembri kuu eest palka saanud ja ei ole ka lõpuarvet kuskilt paista. nad ei tahtnud ka mu mehe käest allkirja saada kuna ei ole raha.mul selline küsimus et kui sa allkirja annad et leping lõpetatud kas nad peavad siis kohe lõpurahad ära maksma we.või ei tohi anda ennem allkirja kui neil raha on et maksta

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mim
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 6 kuud tagasi #35991 lisas mim
Siin ei loe ükski vabandus. Lõpparve (saamata jäänud palk + puhkusehüvitis)tuleb koos viivistega välja maksta.
Ei ole mõtet aega raisata. Töövaidluskomisjoni.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.