Müügimehe kompensatsioon

  • Ants
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 6 kuud tagasi #35997 lisas Ants
Minu kõrvu on jõudnud kuuldused ühest kohtus müügimehe jaoks edukalt lõppenud vaidlusest.

Teemaks oli see, et müügimees pidi lahkuma, aga tema poolt sissetöötatud kliendi jäid firmale edasi tulu tooma. Kohus oli leidnud, et tõesti müügimees on selle eest väärt teatud kompensatsiooni.

Ons keegi sellest juhtumist kuulnud ja oskab viidata, kust seda lahendit leida?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mim
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 6 kuud tagasi #36000 lisas mim
Vastas mim teemas Müügimehe kompensatsioon
Ei ole kuulnud, ega lugenud, huvitav oleks lugeda küll. Kahtlemata.
Kui töötaja tööülesannete hulka kuulus ettevõtte kliendibaasi suurendamine uute kontaktide sõlmimise näol, siis mis kompensatsiooni seal nõuda saab - see on müügimehe töö, mille eest makstakse palka :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mina ka
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 6 kuud tagasi #36005 lisas Mina ka
Vastas Mina ka teemas Müügimehe kompensatsioon
Ise olen samas olukorras. Suundusin aasta lõpus teise firmasse.Vanas firmas makstakse aasta müügikasumi pealt boonust 1x aastas kui kasumiaruanne on koostatud. Mina õnnetu loll jään müügiboonusest ilma, ehkki kliendid jäävad firmasse ja tellimustega olen tööd teinud. Kuna töölepings sätet ei ole, et tööandja kohustub preemiat maksma, siis jääb ennast maapõhja kiruda, et peale boonuse maksmist ära ei läinud. Kohut ma kohe kindlasti käima ei hakkaks ja mis salata uues kohas olen ma väga rahul:) Raha tuleb ja läheb kuid tööandjapoolt oleks nii ehk nii müügipreemiat võinud maksta

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ;)
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 6 kuud tagasi #36022 lisas ;)
Vastas ;) teemas Müügimehe kompensatsioon
www.palk.ee/artikkel.php?uid=711
Täitsa siin samas olemas artiklite all.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.