Ülemused????

  • Karin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 6 kuud tagasi #36227 lisas Karin
Ülemused???? lisas Karin
Lühidalt, tekkis tüli ülemusega, kuna ülemus ei maksnud palka päeval, mis oli lepingus ettenähtud ja viivise pärast olime juba tülitsenud, esimese palga juures. ( Ta palga maksmine hilines nädala ja viivst ta ei tahtnud maksta) Too kord, kuna tööd oli vaja leppisin lihtsalt sellega. Järgmine kuu sama asi ta ei tahtnud jälle maksta palka õigel ajal, riid oli suur. Kuid järgmine päev ikka tööle, tööl tulid kiired ajad aga palka ei kuskil. Ja siis tuli välja miks, ta oli tüli ajal mu vallandanud ja tööraamatugi ära täitnud, aga paistab et unustas mulle seda mainida. Nii ma töötasin niisma talle peaaegu kuu ilma lepinguta, läksin töökaitsesse, pidasin nõu. Ja kohe oli ülemus kui talleke, väitis et tal töötajat vaja ja et teeme uue lepingu ja nii nagu oleks ikka töötanud lepinguga kogu aja. Kuna tööd ikka väga armastan ja siin kandis pole kohe uut võtta tulin ülemusele vastu tegime lepingu, kuhu läks ka uus palk ja kõik paistis nagu ok. Sai siis paar päeva tööd tehtud ja palga sai kätte koos lõpparve rahadega. Siis tuli uus probleem kuna palka mulle ei kavatsetud maksta puudusin töölt päeva mil olin töökaitses. Selle päeva eest tahtis ülemus allkirja, käskkirjale, millele ma ei onud nõus andma kuna juba tean ta trikke. Selle peale me töösuhe lõppes. Et ma ei tea aga siin paistab kõik vist JOK, et lihtsalt tahaks kommentaare, kas miskit saaks teha?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Epp
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 6 kuud tagasi #36228 lisas Epp
Vastas Epp teemas Ülemused????
mille alusel ja kuidas ta üldse sai sind ühepoolselt töölt vallandada esimesel korral??? vaat sellest oleksid pidanud pihta hakkama, ma ei taipa, mida sa seal töökaitses terve päeva tegid, kui targemaks pole mitte grammigi saanud. ükskõi milline töösuhe saab lõppeda ikka ainult kahepoolselt ja korrektselt lõpetatud töölepinguga (kui see muidugi olemas on). alla ära sa praegu küll mitte kusagile kirjuta ja mine otsekohe uuesti tööinspektsiooni. ükskõik, mis jama teil oli, niisama lambist see tööandja midagi teha ei saa.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.