Võlaõiguslik leping?

  • Marek
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 6 kuud tagasi #36326 lisas Marek
Kas võlaõigusliku lepinguga töötades ei ole mul õigust puhkusele ega puhkusekompensatsioonile?
Muidu töötan poes müüjana, kas mul ei peaks olema hoopis tööleping mitte võlaõiguslik leping?
Haigekassa sai mul ka eelmine aasta läbi ja on pikendamatta, puhkust ja puhkusekompensatsiooni ülemus mulle tema sõnul maksma ei pea ja kui tahan töölt lahkuda saab ta mind ka kuu aega kinni hoida.
Kas asi on õige üldse või mis leping mul müüjana peaks olema?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hm...
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 6 kuud tagasi #36328 lisas hm...
Vastas hm... teemas Võlaõiguslik leping?
müüjana , eriti, kui töötate mingi kidnla graafiku järgi peab teil ilmtingimata olema tööleping, koos puhkusega ja haigekassaga, Antud juhul pole oluline, kuidas näeb välja teiega sõlmitud leping , sest tegelikud suhted on töölepingulised, soovitan kõigepealt pöörduda töövaidluskomijsoni poole nõudmisega tunnistada sõlmitud töövõtuleping töölepinguks, ja juba edasi nõuda tööandjalt puhkust , kui soovite ära minna ja teil on kehtiv määramata ajaks sõlmitud lepig siis peate tööandjale teatada 1 kuu ette, konsultatsiooni saate töövaidluskomisjonilt või tööinspektsioonilt tel 6 406 000 tööpäevadel 10-14

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 6 kuud tagasi #36329 lisas .
Vastas . teemas Võlaõiguslik leping?
tööinspektsiooni pöördu. tundub küll, et tegemist töölepinguga.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Marek
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 6 kuud tagasi #36330 lisas Marek
Vastas Marek teemas Võlaõiguslik leping?
Tänud,
aga kui ma vaidlustan ja saan oma lepingu töölepinguks kas mul on siis lahkudes õigus saada ka puhkusekompensatsiooni saamata puhkepäevade eest?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 6 kuud tagasi #36331 lisas imelik
Vastas imelik teemas Võlaõiguslik leping?
Jah muidugi on õigus, Sirje ju ka juba vastas sulle.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Marek
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36462 lisas Marek
Vastas Marek teemas Võlaõiguslik leping?
küsisin tööandjalt nüüd kas ta maksab mulle puhkusekompensatsiooni või pean ma lepingu ümber vaidlustama... siis ta vastas mulle et ta võib mu lepingu ümber teha töölepinguks aga et nüüd aasta algusest saati ja eelmine aasta ei lähe arvesse et sellest pole tolku... et puhkusekompensatsiooni ta mulle nagunii maksma ei pea.Siis oli meil veel kokku lepitud boonus müügi pealt ja ütles et võib mulle siis puhkuse kompensatsiooni maksta aga sel juhul ei maksa ta mulle kokkulepitud boonust sest seda polnud lepingus kirjas, no kas nii saab teha ja mida ma peaks nüüd tegema?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36464 lisas molly
Vastas molly teemas Võlaõiguslik leping?
töövaidluskomisjoni mine

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • marek
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36466 lisas marek
Vastas marek teemas Võlaõiguslik leping?
ma võin sinna töövaidluskomissjoni minna aga kas tööandjal on õigus mult siis boonus ja lisatasu ära võtta mille oleme suusõnaliselt kokku leppinud?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • verts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36474 lisas verts
Vastas verts teemas Võlaõiguslik leping?
Vaadates seda kuidas juba nüüd vaidlevad tööandjad ja töövõtjad omavahel, siis mis saab kui tuleb uus töölepinguseadus...? Kuid mitte midagi ei tohi sõlmida suuliselt, eriti seda mis puudutab palka ja lisatasusid. Tööandjal on siis trumbid oma käes ja tõestada kokkulepet TVK-s üsna raske :-( Aga see jutt et üks aasta on täielik mõttetus ja selle eest mingit puhkusekompensatsiooni ei saa on vale.Kõik aastad peavad minema arvesse kui tehakse tagantjärele tööleping.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.