PuhkuseTOETUS

  • Katrin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36422 lisas Katrin
PuhkuseTOETUS lisas Katrin
Tere,

Kui lisaks puhkusetasule on määaratud ka puhkusetoetus palga ulatuses, siis kuidas seda viimast arvestatakse? Kas nt viimase kuue kuu keskmise palga alusel või viimase/eelnenud kuu astmepalga alusel?
Kuna aastavahetusega palk tõusis ja nüüd puhkus ka veebruaris, siis mõtlengi kuidas mõistlikum on, kas võtta veebruaris puhkusetoetus välja või võtta see aasta teises pooles välja, teise puhkuseosaga...Sestap tahangi teada, kas nüüd veebruaris välja võttes kaotaksin arvestades aastavahetusega tõusnud palka...

Aitäh teile,

Kati

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36428 lisas imelik
Vastas imelik teemas PuhkuseTOETUS
ATS § 46. Puhkusetoetus

(1) Teenistujale võib maksta põhipuhkusega seoses puhkusetoetust kuni ühe kuu ametipalga ulatuses. Puhkusetoetuse maksmise korral tuleb puhkusetoetust maksta kõikidele teenistujatele võrdsetel alustel.

(11) Puhkuse üleviimisel järgmisele tööaastale makstakse puhkusetoetust ka eelmise tööaasta eest.

(2) Kui puhkus antakse osadena, siis makstakse kogu puhkusetoetus välja puhkuse esimese osa kasutamisel.

(3) Distsiplinaarkaristuse kehtivuse ajal puhkusetoetust ei maksta.

(4) Puhkusetoetus makstakse välja teenistuja valikul kas koos puhkusetasuga või esimesel palgapäeval pärast puhkuselt naasmist.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36431 lisas Sirje
Vastas Sirje teemas PuhkuseTOETUS
Puhkusetoetust võib maksta ka töölepingu alusel töötavale töötajale, aga eks see peab olema siis reguleeritud kas palgajuhendiga, kollektiivlepinguga või muu dokumendiga.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kati
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36432 lisas Kati
Vastas Kati teemas PuhkuseTOETUS
Aga arvestuse alusest midagi keegi ei oska öelda? Mis moodustab puhkusetoetuse konkreetse suuruse (aastavahetusega palk tõusis ja veebruaris juba puhkus)?

Aitäh,

Kati

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36433 lisas imelik
Vastas imelik teemas PuhkuseTOETUS
Sa lugeda ei oska jah?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kati
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36435 lisas Kati
Vastas Kati teemas PuhkuseTOETUS
Kle Imelik, olen tänulik hea tahte ja abi eest, kuid üleolevat tooni ei ole ma ära teeninud!!!!
Mulle makstaksegi kuupalga ulatuses seda p.toetust. Küsimus selles, et minu palk oli veel dets hoopis erinev kui on nüüd puhkusele minnes veebruaris (aastavahetusega palk tõusis). Kokkuleppel tööandjaga on alati võimalik taodelda ka puhkusetoetuse välja maksmist teise puhkuseosa kasutamisel ehk siis minu puhul juunis 2008.
See, et makstakse kuupalga ulatuses on mulle teada - küsimus selles millist kuupalka silmas peetakse (ehk mille alusel kuupalk moodustub - kas viimase kuue kuu keskmine või viimane astmepalk...Vahe on suur). Palun lugege kaasust ja ärge käituge nii üleolevalt!!!
Väga pettunud.

Kati

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36436 lisas imelik
Vastas imelik teemas PuhkuseTOETUS
Krt. küll, kõik te siin ainult küsite ja kui imelik midagi küsib on katastroof lahti - paha, ülbe, õiel, muidu imelik.

Jõudu, teile kõigile!!!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36437 lisas molly
Vastas molly teemas PuhkuseTOETUS
imelik vastas ju sulle väga selgelt,loe veel tema vastust.kuupalk ei moodustu millegi alusel kui oled kuupalgaline.kuupalk on sinu tl kokkulepitud kuupalk. ja seda kuidas sinu asutuses seda puhkusetoetust (missugust kuupalka) sulle makstakse küsi oma tööandja käest,iga asutus ju võib seda teha isemoodi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • verts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36442 lisas verts
Vastas verts teemas PuhkuseTOETUS
Minu arust peaks ka tööandja selgitama kirjalikult (puhkusetoetuse maksmise kord näiteks) sulle kõik arvestuse alused ja see peaks olema sulle kenasti selge enne kui sa sellele alla kirjutad :-)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.